اقدامات ستاد مدیریت بحران در راهپیمایی جاماندگان اربعین – شما آنلاین


اقدامات ستاد مدیریت بحران در پیاده روی جاماندگان اربعین
اقدامات ستاد مدیریت بحران در پیاده روی جاماندگان اربعین

صمیم مرادی روزبهانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات ستاد ویژه مدیریت بحران برای مراسم بدرقه ایثارگران اربعین حسینی، اظهار کرد: در این ستاد به طور مشخص امدادرسانی، نیروی انتظامی، راهداری، شرکت های توزیع برق، اورژانس تهران و سایر موسسات حاضر و رصد بصری و میدانی انجام می دهند. کارگران اورژانس و شهر سالم […]

صمیم مرادی روزبهانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات ستاد ویژه مدیریت بحران برای مراسم بدرقه ایثارگران اربعین حسینی، اظهار کرد: در این ستاد به طور مشخص امدادرسانی، نیروی انتظامی، راهداری، شرکت های توزیع برق، اورژانس تهران و سایر موسسات حاضر و رصد بصری انجام می دهند و کار میدانی انجام می دهند. کارگران اورژانس و شهر سالم نیز مشغول به کار هستند. اگر موردی مانند استقرار تانکر بنزین در یکی از چهارراه های پرتردد اتفاق بیفتد و از نظر امنیتی مشکل داشته باشد، وارد آن می شویم و با استفاده از سلاح های صحرایی وارد عمل می شویم و اگر در محدوده خودمان باشد، پرونده را حل می کنیم. محدوده. قدرت. وی ادامه داد: در خصوص بحث توزیع مواد غذایی خارج از استانداردهای رعایت، HSE و اخطارهای بهداشتی صادر شد که دانشگاه های بهشتی و تهران نیز در این امر دخیل بودند. مقررات نیز به تشخیص وزارت بهداشت صادر می شود. همچنین بیمارانی که به صورت ویژه توسط اورژانس تهران منتقل می شوند دارای پوشش بیمه ای بوده و درمان آنها رایگان است. ۳۸ آمبولانس شخصی نیز علاوه بر اورژانس تهران در میدان حضور داشتند.
روزبهانی با اشاره به نظارت دقیق بر مسیر موکب ها تصریح کرد: از ابتدای مسیر میدان امام حسین تا معبد بازارچه عبدالعظیم حسنی نظارت خوبی توسط دوربین های کنترل تردد انجام شده است. البته در میدان شوش تعزیه است که به آنها تذکر می دهیم که کمی حرکت کنند.
وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان در این مراسم گفت: طبق گزارش های موجود دو میلیون زائر در این موکب شرکت کرده اند. پیش بینی ما این است که مراسم تا اذان مغرب ادامه داشته باشد.
انتهای پیام