اعلام لیست کاندیداهای واجد شرایط انتخابات کمیته ملی المپیک تا فردا – شما آنلاین هستید


اعلام لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات کمیته ملی المپیک تا فردا
اعلام لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات کمیته ملی المپیک تا فردا

به گزارش ایسنا، ثبت نام از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک ۲۹ مرداد به پایان رسید و اگرچه صلاحیت نامزدها باید هفته گذشته اعلام می شد، اما این اتفاق نیفتاد. کمیته ملی المپیک فردا (دوشنبه) اسامی کاندیداهای واجد شرایط را اعلام می کند. البته کمیته ملی المپیک به امروز نیاز دارد […]

به گزارش ایسنا، ثبت نام از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک ۲۹ مرداد به پایان رسید و اگرچه صلاحیت نامزدها باید هفته گذشته اعلام می شد، اما این اتفاق نیفتاد.
کمیته ملی المپیک فردا (دوشنبه) اسامی کاندیداهای واجد شرایط را اعلام می کند. البته کمیته ملی المپیک باید طبق ماده ۱۴ آیین نامه امروز (یکشنبه) فهرست اسامی نامزدهای عضویت در هیات اجرایی و زندگی نامه مختصر آنها را به تمامی اعضای مجمع عمومی به نشانی حداقل یک هفته قبل از تاریخ انتخابات و حالا چه کسی قصد دارد لیست افراد را اعلام کند.
در میان اعضای شورا، زمزمه هایی از رد صلاحیت سه نفر از نامزدهای انتخابات به گوش می رسید. دو نفر از آنها روسای فدراسیون های المپیکی هستند که کاندیدای ریاست و عضویت در هیات اجرایی بوده اند و یکی دیگر از فدراسیون های غیر المپیکی کاندیدای نایب رئیسی بوده است.
انتهای پیام