اعزام ۲ شطرنج باز ناشنوا به مسابقات جهانی لهستان – شما آنلاین


اعزام 2 شطرنج باز ناشنوا به مسابقات جهانی لهستان
اعزام 2 شطرنج باز ناشنوا به مسابقات جهانی لهستان

مهران تیشه گران در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات شطرنج ناشنوایان قهرمانی جهان سوم شهریورماه در لهستان برگزار می شود و آروین رحمت پور و پوریا جمالی برای اولین بار راهی مسابقات جهانی می شوند. وی همچنین به تعویق مسابقات جهانی فوتبال ناشنوایان اشاره کرد و گفت: این مسابقات باید آبان ماه در کره جنوبی برگزار می شد. […]

مهران تیشه گران در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات شطرنج ناشنوایان قهرمانی جهان سوم شهریورماه در لهستان برگزار می شود و آروین رحمت پور و پوریا جمالی برای اولین بار راهی مسابقات جهانی می شوند.
وی همچنین به تعویق مسابقات جهانی فوتبال ناشنوایان اشاره کرد و گفت: قرار بود این مسابقات در آبان ماه در کره جنوبی برگزار شود اما کشور میزبان به دلیل بحران کرونا این مسابقات را یک سال به تعویق انداخت.
رئیس فدراسیون ناشنوایان در خصوص این سوال که با تغییر دوران جام جهانی، اردو همچنان برگزار می شود یا خیر؟ وی افزود: با توجه به اینکه برنامه مسابقات تغییر کرده و امسال مسابقات دیگری برای فوتبال در نظر گرفته نشده است، تا زمانی که نبینیم چطور پیش می رود، اردو برگزار نمی شود.
تیشه گران درباره وضعیت تیم فوتسال نیز گفت: مسابقات جهانی فوتسال ناشنوایان زیر ۲۱ سال آذرماه به میزبانی مالزی برگزار می شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. همچنین برای تشکیل تیم های ملی بزرگسالان مسابقات قهرمانی کشور بعد از چندین سال در سیستان و بلوچستان در تاریخ ۱۶ مهر برگزار می شود تا با شناسایی افراد مستعد و جوان بتوانیم نقش کشور را مشخص کنیم. تیم فوتسال در اسرع وقت
وی در پایان از برگزاری مسابقات پینگ پنگ قهرمانی ناشنوایان آسیا توسط ایران در اسفندماه خبر داد و اظهار داشت: با موافقت کنفدراسیون آسیا این مسابقات در اسفندماه در ایران برای بانوان و آقایان برگزار می شود. در تهران یا تبریز برگزار می شود.
انتهای پیام