اضافه شدن دو هندبالیست به ترکیب تیم ملی هندبال حاضر در قونیه – شما آنلاین هستید


اضافه شدن دو هندبالیست به ترکیب تیم ملی هندبال حاضر در قونیه
اضافه شدن دو هندبالیست به ترکیب تیم ملی هندبال حاضر در قونیه

به گزارش ایسنا، دو هندبالیست ایرانی با هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون هندبال راهی قونیه، محل برگزاری بازی های کشور اسلامی شدند. مهران حسینی و شقایق ظفری نام دو ملی پوشی هستند که به ترکیب تیم های ملی مردان و زنان ایران اضافه شدند تا ترکیب تیم ملی در مجموع ۱۶ نفر شود. سجاد استاکی چون […]

به گزارش ایسنا، دو هندبالیست ایرانی با هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون هندبال راهی قونیه، محل برگزاری بازی های کشور اسلامی شدند. مهران حسینی و شقایق ظفری نام دو ملی پوشی هستند که به ترکیب تیم های ملی مردان و زنان ایران اضافه شدند تا ترکیب تیم ملی در مجموع ۱۶ نفر شود.
سجاد استاکی به دلیل وضعیت باشگاهش و حضور در رومانی و راضیه جانباز به دلیل برخی شرایط مربوط به ویزای اقامت و کار در ترکیه نتوانستند تیم ملی را در بازی همبستگی کشورهای مسلمان همراهی کنند و هر دو ذکر شده. بازیکنان جایگزین آنها می شوند.
پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مردادماه به میزبانی قونیه برگزار می شود. تیم های ملی هندبال مردان و زنان ایران در این رقابت ها حضور دارند. تیم بانوان امشب در اولین بازی خود مقابل افغانستان پیروز شد. تیم ملی مردان فردا در اولین دیدار به مصاف میزبان مسابقات می رود.
انتهای پیام