استعمال دخانیات در آمریکا، استعمال دخانیات در سال اول اپیدمی مقیاس را کاهش می دهد: CDC


تصویر خبر: نرخ سیگار در ایالات متحده کاهش می یابد، سیگار کشیدن در سال اول همه گیری: CDC

جمعه ۱۸ مارس ۲۰۲۲ (HealthDay News)

آن را خوب امتیاز سازنده به خاطر داشته باشید، با حسن نیت اجتناب کرده اند ویروس کرونا: خوب گزارش جدید مقامات آرم می‌دهد کدام ممکن است سیگار کشیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند سیگار دیجیتال در سال اول همه‌گیری در بین بزرگسالان آمریکایی یک مدت کوتاه کاهش یافته است است.

نتایج، در ۱۸ مارس در گزارش هفتگی مسائل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر، بر ایده نظرسنجی اجتناب کرده اند بیش اجتناب کرده اند ۳۱۰۰۰ بزرگ شده آمریکایی کدام ممکن است آرم داد ۱۹٪ اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان حداقل اجتناب کرده اند خوب محصول تنباکو در سال ۲۰۲۰ استفاده کرده اند کدام ممکن است اجتناب کرده اند حدود ۲۱٪ در سال ۲۰۱۹ کاهش یافته است است. خوردن سیگار اجتناب کرده اند ۱۴٪ به ۱۲.۵٪ کاهش یافته است است، خوردن سیگار اجتناب کرده اند ۴.۵ کاهش یافته است است. به آموزش داده شده است محققان وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا، در حالی کدام ممکن است استفاده اجتناب کرده اند سیگار برگ، تنباکوی با بیرون دود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیپ ملایم مانده است.

برای ارزیابی، ۴۲ نسبت اجتناب کرده اند بزرگسالان در آمریکا در سال ۱۹۶۵ سیگاری بودند.

در حالی کدام ممکن است افسران وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌ها (CDC) می‌گویند کدام ممکن است کمپین‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش‌های بهداشت کلی باعث کاهش فعلی خوردن دخانیات شده است، مشاوران به عواملی مربوط به افزایش قیمت نمایندگی‌های دخانیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم روش مسکن همه‌گیر ردیابی می‌کنند.

مگان رابرتز، محققی در دانشکده ایالتی اوهایو کدام ممکن است بر خوردن دخانیات {در میان} کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان هدف اصلی دارد، می‌گوید: «{افرادی که} اساساً سیگاری اجتماعی بودند، تولید دیگری چنین چیزی را ندارند. خبرگزاری.

رابرتز اضافه کرد کدام ممکن است والدینی کدام ممکن است مجبور بوده اند به طور به طور منظم با فرزندان شخصی {در خانه} بمانند، بالقوه است این کار را کاهش داده باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی بالقوه است در {پاسخ به} گزارش هایی مبنی بر اینکه احتمال ابتلای اشخاص حقیقی سیگاری به COVID-19 از حداکثر تا حد زیادی است، سیگار را توقف کرده باشند.

کمیسیون خرید و فروش فدرال سال قبلی گزارش داد کدام ممکن است اجتناب کرده اند قضا، انواع سیگارهای ارائه شده است در آمریکا در سال ۲۰۲۰ مرتفع است – اولین افزایش چنین افزایشی در ۲ دهه فعلی.

این امکان موجود است کدام ممکن است در حالی کدام ممکن است اشخاص حقیقی سیگاری کمتری بودند، افرادی که سیگار می کشیدند تا حد زیادی سیگار می کشیدند.

دیوید سوینور، کارشناس پوشش جهانی تنباکو در دانشکده اتاوا، اظهار داشت AP.

برخلاف استفاده اجتناب کرده اند سیگار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگارهای دیجیتال، استفاده اجتناب کرده اند الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مخدر بوتلگ در آمریکا در کل این همه گیری مرتفع است. AP اشاره کردن شده.

داده ها تا حد زیادی

برای کسب داده ها تا حد زیادی با توجه به خطرات سیگار کشیدن برای بهزیستی، به صفحه بحث بیشتر سرطان ها آمریکا مراجعه کنید.

تأمین: خبرگزاری

اخبار پزشکی
حق نشر © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


چگونه سیگار را توقف کنیم: ۱۳ نکته برای بالا دادن به عادت
حاضر اسلاید را ببینید