از کجا باید با گزینه های درمان طبیعی سارکوئیدوز شروع کرد

سردرگمی در مورد درمان طبیعی سارکوئیدوز

در ۱۰ سال تحقیقی که به افراد کمک می کند تا با استفاده از گزینه های درمانی طبیعی از سارکوئیدوز نجات پیدا کنند، به این نتیجه رسیده ام که تحقیقات بالینی زیادی وجود دارد که تأیید می کند. درمان طبیعی سارکوئیدوز گزینه هایی مانند رژیم غذایی، ورزش، تکنیک های تنفس، مکمل ها و موارد دیگر برای کمک به بدن برای غلبه بر سارکوئیدوز مفید هستند. مشکل این است که این یافته‌ها راه خود را به طب سنتی باز نمی‌کنند، بنابراین این افراد مبتلا به سارکوئیدوز هستند که مدافع خودشان باشند و سلامت خود را پس بگیرند. این دقیقاً همان کاری است که پس از سال ها درمان پزشکی باید انجام می دادیم.

مردم معمولاً می پرسند هنگام رفتن به مسیر طبیعی ابتدا چه کاری باید انجام دهند. من همه را تشویق می کنم که این انتخاب های سالم را انجام دهند حتی اگر تحت درمان پزشکی هستند. سلامتی شما انتخاب شماست و باید در مورد گزینه های خود اطلاعات کافی داشته باشید تا تصمیمی آگاهانه و آگاهانه بگیرید.

۳ مرحله درمان طبیعی سارکوئیدوز برای شروع با:

ابتدا باید پایگاهی ایجاد کنید تا بتوانید پیشرفت یا کمبود خود را در آن اندازه گیری کنید. همه افراد متفاوت هستند و اگر از سارکوئیدوز رنج می برید باید بدانید که این بیماری هر بدنی را متفاوت تحت تاثیر قرار می دهد و دارای ۴ مرحله است. بسیار شبیه سرطان… هر چه این تعداد بیشتر باشد، بیماری پیشرفت بیشتری می کند. بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید این است که آزمایش عدم تحمل غذایی و ترموگرام انجام دهید.

  1. تست عدم تحمل غذایی یک تست آلرژی غذایی نیست. این آزمایش به شما می گوید که آیا حساسیت غذایی دارید که باید برای جلوگیری از هرگونه التهاب زمینه ای، درد، درد، سرفه و غیره برطرف شود. همه علائم رایج عدم تحمل غذایی هستند که در واقع می توانند ناشی از غذاهایی باشند که همه ما آن را سالم می دانیم. حتما آزمایش خون گیری را انجام دهید نه نیش انگشت. بعد از ۱۰ سالگی نیش انگشت چندان موثر نیست.
  2. تموگرام یک تست تشخیصی است (که توسط اکثر بیمه ها پوشش داده نمی شود) غیر تهاجمی، غیر تشعشعی و بسیار کم هزینه تر از سی تی اسکن یا پت اسکن است. به عبارت ساده ترموگرام، عکس هایی از گرمای بدن می گیرد و نشان می دهد که بدن شما در کجای بدن شما کمی یا شدیداً ملتهب است. آزمایشات علمی نشان داده است که ترموگرافی توانایی تشخیص بافت پیش سرطانی را تا ۵ سال زودتر از ماموگرافی و غیره دارد. این برای کسانی که تومورهای سارکوئیدوز گرانول دارند که در اسکن حرارتی نشان داده می شوند استثنایی است. انجام یک آزمایش پایه و سپس پیگیری هر ۶-۱۲ ماه به شما نشان می دهد که آیا همه چیز دارید یا خیر درمان طبیعی سارکوئیدوز تلاش ها یا تلاش های درمانی پزشکی کار می کند.
  3. هنگامی که متوجه شدید که آیا غذاهایی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید و سطح “التهابی” پایه دارید (می دانید گرانول ها کجا هستند و چقدر بزرگ هستند یا به شدت ملتهب هستند)، اکنون می توانید غذاهایی را که به آنها عدم تحمل دارید حذف کنید. خیلی مهم. سپس شروع به خوردن رژیم غذایی سارکوئیدوز کنید.

درمان طبیعی سارکوئیدوز و رژیم غذایی سارکوئیدوز

بهترین سناریو رژیم غذایی سارکوئیدوز یک رژیم کاملاً گیاهی و عمدتاً خام است. اکنون، من می دانم که اکثر مردم هرگز نمی توانند این نوع رژیم غذایی را برای تمام عمر حفظ کنند، بنابراین در اینجا ۳ چیز برای شروع تغییر امروز وجود دارد. این ۳ گزینه ساده درمان طبیعی سارکوئیدوز به ۱۰۰ سارکی کمک کرده است تا سطح انرژی خود را بهبود بخشند، بدن را از سموم باقیمانده مانند پردنیزون باقی مانده پاک کنند و التهاب را کاهش دهند.

۱. تمام لبنیات به جز تخم مرغ را قطع کنید (البته مگر اینکه به تخم مرغ حساسیت داشته باشید). لبنیات بسیار التهابی است و دفتر خاطرات ایالات متحده پر از چرک، هورمون، آنتی بیوتیک و غیره است.

۲. به ازای هر ۱ پوند وزن، ۱/۲ اونس آب در روز بنوشید. مثال: اگر ۱۸۰ پوند وزن دارید. شما باید ۹۰ اونس آب در روز بنوشید. ترجیحاً فیلتر شده و دمای اتاق (این به بدن کمک می کند سریعتر آن را جذب کند).

۳. حالا برای آنچه می توانید بخورید! شما می خواهید غذاهایی بخورید که فاکتور نکروز تومور آلفا (TNF-α) را مهار می کنند. مطالعات نشان داده اند که TNF-α، پروتئینی با وزن ۱۷.۵ کیلو دالتون، نقش مهمی در پاسخ های ایمنی با واسطه سلولی تحریک شده با آنتی ژن و در ایجاد گرانولوم های غیر کازئیت کننده در انواع بیماری ها، از جمله سارکوئیدوز، ایفا می کند. بنابراین، خوردن یک رژیم غذایی سرشار از غذاهای ضد التهابی که به طور طبیعی فاکتور نکروز تومور آلفا (TNF-α) را مهار می‌کنند، و همچنین تمرین‌های روزانه که به بدن شما کمک می‌کند تا این بیماری را متوقف کرده و احتمالاً معکوس کند، می‌تواند نقطه عطفی در سلامتی شما باشد. مهارکننده های طبیعی TNF-a عبارتند از: فوکویدان، کورکومین (زرد)، کورستین و رسوراترول، چای سبز، پنجه گربه، CoQ10 و آب گیلاس ترش.

اگر از سارکوئیدوز رنج می‌برید، تغییرات زیادی در سبک زندگی وجود دارد که می‌توانید برای کمک به بدن خود برای غلبه بر علائم و احتمالاً متوقف کردن بیماری با هم اعمال کنید. ما نمی توانیم در مورد همه آنها اینجا بنویسیم وگرنه این مقاله یک رمان خواهد بود. برای مطالعه بیشتر روی درمان طبیعی سارکوئیدوز کلیک کنید و بدانید که صرفاً به این دلیل که بیماری یک راز است، به این معنی نیست که تصمیمات شما باید باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر