اردبیل شهری زیبا در تابستان است


اردبیل شهری زیبا در تابستان است

گذر فصول در سفر تاثیر می گذارد، چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​اگر در فصل زمستان قصد سفر داشته باشیم، در تابستان سال مقصدی متفاوت با مقصد خود انتخاب می کنیم.

با گرمتر و گرمتر شدن هوا، شهرهای دیگر به طور خودکار در لیست شهرهای مورد علاقه مسافران برای یک سفر سرگرم کننده قرار می گیرند.

اگر مردم در حال بستن چمدان های خود برای سفر به شهرهای گرمسیری هستند، اکنون شهرهای سردسیر گزینه بهتری هستند.

پیشنهاد امروز ما یکی از این شهرهاست، شهری با شخصیت های برجسته در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی و جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی آنقدر زیاد که آدم را برای آمدن به این شهر وسوسه می کند. در این هنگام سال سربزند.

اردبیل نامی است که برای ایرانیان غریبه نیست.

خیلی چیزها به نام این شهر مربوط می شود. از مسیر زیبای حیران تا آبنماها و چشمه های عسل. همه اینها یادآور یکی از شهرهایی است که زادگاه شیخ صفی الدین بوده و در شمال غربی ایران قرار دارد.

بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی و مسجد جامع این شهر از جاذبه های گردشگری تاریخی این شهر است. دریاچه شورابیل یکی از جاذبه های طبیعی این شهر است.

در خارج از این شهر زیبا، مناطق مورد علاقه گردشگران نیز وجود دارد. از جنگل فاندچ لو تا دریاچه نئور و مجسمه سنگی بابا داوود عنبران.

در این میان شهری فراموش نشدنی شهر سرعین و چشمه های آبگرم آن است.

اما اگر حقیقت را بپرسید باید اعتراف کنیم که زیبایی این شهر در چند خط خلاصه نمی شود. شما باید به اردبیل بروید و از این شهر و شهرهای دیگر منطقه دیدن کنید تا در فصل سفر مانند بسیاری دیگر از مسافران دائمی اردبیل باشید.