اردبیل به سرمایه گذاری ۹۰۰۰ میلیارد تومانی نیاز دارد


استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل در طول سال به ۹ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارد که با این میزان سرمایه گذاری می توان شکاف گذشته را متعادل کرد و آینده روشنی را برای استان ترسیم کرد.

سید حمید عاملی

سید حمید عاملی امروز در بازدید از طرح شهرک صنعتی اردبیل اظهار داشت: طرح حمایت از سرمایه گذاران را نقطه عطف روشنی می دانیم و به همین منظور اولین شهرک تخصصی فولاد در نمین با هدف جذب و جذب سرمایه گذاران راه اندازی می شود. حمایت از سرمایه گذاران .

وی گفت: ساخت کارخانه آهن اسفنجی در استان نیز در استان آغاز شده است و با تامین زیرساخت ها به دنبال تامین زیرساخت ها و روند اجرایی آن هستیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: به دنبال حل مشکلات آب، برق، گاز و زیرساخت های زیست محیطی در منطقه هستیم و در راستای تامین مورد نیاز، آب از خروجی فاضلاب این واحد تولیدی تامین می شود که برای این منظور نیاز است. طراحی برای اجرای خطوط انتقال برق و گاز مورد نیاز این مجموعه تولیدی انجام خواهد شد.

عاملی تصریح می کند: ایجاد و توسعه شهر ویژه فولاد تا آذرماه سال آینده به بهره برداری می رسد و با توجه به اینکه نیاز منطقه اردبیل به پروژه های بزرگ و موثر صنعتی قابل توجه است، بنابراین باید بسترهای لازم برای تحقق مطلوب فراهم شود. تا بتوانیم از فرصت های مورد نیاز استفاده کنیم و شاهد تحقق اهداف مورد نظر باشیم.