ارتش آمریکا به ژنرال صهیونیست “مدال شایستگی” اعطا کرد – شما آنلاین


ارتش آمریکا جایزه گرفت
ارتش آمریکا جایزه گرفت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ارتش آمریکا به ژنرال آویو کوچاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مدال لیاقت اعطا کرد. این جایزه به دلیل تثبیت جایگاه رژیم صهیونیستی به عنوان خط مقدم در توان عملیاتی در منطقه اهدا شد. ژنرال کوخاوی اخیرا در یک سفر رسمی پنج روزه به ایالات متحده آمریکا سفر کرده است […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ارتش آمریکا به ژنرال آویو کوچاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مدال لیاقت اعطا کرد.
این جایزه به دلیل تثبیت جایگاه رژیم صهیونیستی به عنوان خط مقدم در توان عملیاتی در منطقه اهدا شد.
ژنرال کوخاوی اخیراً در یک سفر رسمی پنج روزه از ایالات متحده دیدن کرد.
ارتش رژیم صهیونیستی در این رابطه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ژنرال مایک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا نشان لژیون لیاقت را به ژنرال آویو کوچاوی، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل اعطا کرد.
در ادامه این بیانیه اعلام شد که این مراسم در پایگاه فورت مایرز واشنگتن برگزار شد و مقامات آمریکایی بر عمق مشارکت راهبردی آمریکا و اسرائیل (رژیم صهیونیستی) تاکید کردند.
لازم به ذکر است که مدال لیاقت بالاترین نشان نظامی در نیروهای مسلح ایالات متحده است که توسط رئیس جمهور ایالات متحده به نمایندگی از کنگره اعطا می شود.
در حالی که ژنرال کوخاوی پس از تصدی سمت رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در ژانویه آینده باید این سمت را ترک کند، منابع عبری از انتصاب هرتز هالوی به عنوان جانشین وی خبر داده اند.