ادراک جدید با توجه به اینکه چرا بیماری آلزایمر باعث خواب آلودگی تبدیل می شود


عکس خبری: بینش جدید در مورد اینکه چرا آلزایمر باعث خواب آلودگی می شود

جمعه، ۸ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

مبتلایان آلزایمر بیشتر اوقات در کل روز دچار خواب آلودگی می شوند، با این حال بالقوه است {به دلیل} ضعیف خواب در عصر نباشد.

به عنوان جایگزین، خوب کارآزمایی علمی کدام ممکن است خواب مبتلایان را تحمل تذکر داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ذهن آنها را پس اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی مورد تحقیق قرار داد، دلیل برای انصافاًً متفاوتی را برای چنین خواب‌آلودی اختراع کرد – آنها دچار اجتناب کرده اند کف دست دادن نورون‌هایی می‌شوند کدام ممکن است به بیدار نگه از گرفتن شخص کمک می‌تنبل.

جوزف اوه، یکی اجتناب کرده اند نویسندگان این تحقیق، دانشجوی پزشکی در دانشکده کالیفرنیا اظهار داشت: “ممکن است می توانید این تکنیک را شناخته شده به عنوان خوب تغییر همراه خود نورون های آزار دهنده بیداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نورون های آزار دهنده خواب در ذهن داشته باشید، کدام ممکن است هر کدام به نورون هایی مرتبط هستند کدام ممکن است ریتم های در یک روز واحد زمانی را مدیریت می کنند.” سانفرانسیسکو . . .

اوه در یک واحد تخلیه خبری دانشکده اظهار داشت: «در پایان، همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این احساس پس اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی، ما توانستیم تأیید کنیم کدام ممکن است این تغییر، کدام ممکن است در حیوانات مانکن موجود است، در انسان‌ها نیز موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر چرخه‌های خواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیداری ما تحت سلطه است».

محققان هم مبتلایان آلزایمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم مبتلایان مبتلا به ۱ بیماری تخریب کننده عصبی به تماس گرفتن فلج فوق هسته ای پیشرونده (PSP) را کدام ممکن است اشکال خواب داشتند، مورد تحقیق قرار دادند.

این تحقیق برای ادغام کردن ۳۳ فرد مبتلا تحت تأثیر آلزایمر، ۲۰ فرد مبتلا تحت تأثیر PSP را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲ داوطلب همراه خود ذهن مفید به همان اندازه بالا عمر بود.

این اشخاص حقیقی بیمارانی در وسط حافظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیر شدن دانشکده کالیفرنیا در سانفرانسیسکو بودند کدام ممکن است همراه خود استفاده اجتناب کرده اند الکتروانسفالوگرام خواب شخصی را مدیریت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی ذهن شخصی را اهدا کردند. این تحقیق کدام ممکن است توانست در کل مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی مبتلایان به آنها ورود پیدا تنبل، به حاضر برخی اجتناب کرده اند پاسخ های شناسایی شده است کمک کرد.

دکتر لی گرینبرگ، متخصص ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصاب، اظهار داشت: “ما توانستیم آنچه را کدام ممکن است تحقیقات زودتر ما آرم می دهد آرم دهیم – در مبتلایان آلزایمری کدام ممکن است خواستن به خواب ابدی دارند، این بیماری به نورون هایی کدام ممکن است آنها را بیدار نگه می دارند آسیب رسانده است.” در کنار همراه خود روانپزشک دکتر توماس نیلان، نویسنده بی نظیر این تحقیق است.

گرینبرگ در ادعا خاطرنشان کرد: «اینطور نیست کدام ممکن است این مبتلایان در کل روز تخلیه باشند از عصر ها نخوابیده اند. سیستمی در ذهن آنها کدام ممکن است آنها را هوشیار نگه می داشت اجتناب کرده اند بین گذشت است.

در مبتلایان PSP، سلول های عصبی کدام ممکن است باعث بافت خستگی آنها تبدیل می شود، شکسته اند، به همین دلیل {نمی توانند} بخوابند.

گروه تحقیقاتی ۲ نوع پروتئین مرتبط همراه خود تکنیک تخریب عصبی، بتا آمیلوئید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاو را در کل تحقیق مقیاس گیری کردند. اگرچه اکثر تحقیقات زودتر آرم داده‌اند کدام ممکن است تجمع بتا آمیلوئید بی ارزش است، با این حال این گروه کاملاً برعکس آن را دریافتند. مبتلایان PSP مقدار قابل توجهی اجتناب کرده اند پروتئین بتا آمیلوئیدی کدام ممکن است در مغزشان جمع شده شده بود نداشتند.

نیلان اظهار داشت: “با این حال به نظر می رسد کدام ممکن است آنها چیزی ندارند.” این یافته‌ها شواهد مستقیمی را تایید می‌کنند کدام ممکن است تاو مسئله مهمی در مشکلات خواب است.

گرینبرگ اظهار داشت: «ما می‌بینیم کدام ممکن است این مبتلایان نمی‌توانند بخوابند، از هیچ چیزی به نورون‌های «بیدار» نمی‌گوید کدام ممکن است کار شخصی را متوقف کنند. اکنون، در مقابل امتحان شده برای خواباندن این اشخاص حقیقی، اندیشه اینجا است کدام ممکن است سیستمی را کدام ممکن است آنها را بیدار ، خاموش کنیم.

خوب کارآزمایی علمی در جاری انجام برای مبتلایان PSP اجتناب کرده اند درمانی برای هدف توصیه سیستم بیداری بیش سرزنده، در مقابل معامله با مرسوم داروهای خواب آزمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطا استفاده می تنبل.

کریستین والش، یکی اجتناب کرده اند نویسندگان این تحقیق، استادیار عصب شناسی، اظهار داشت کدام ممکن است PSP را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری آلزایمر در ۲ طرف طیف مشکل خواب قرار دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید او پیش بینی دارد کدام ممکن است این تجزیه و تحلیل در نتیجه معامله با های جدیدی برای مشکل خواب عصبی شود.

والش اظهار داشت کدام ممکن است معامله با های آلزایمر را می توان بر مقدمه نیازهای فرد مبتلا تنظیم داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه سیستم “بیداری” را بالا برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری سیستم “خواب” را محدود کرد.

والش اظهار داشت: “بیشترین امید ما اینجا است کدام ممکن است بتوانیم در مسکن این مبتلایان تنظیم تحمیل کنیم.”

این تحقیق در ۴ آوریل در آشکار شد نورولوژی گاما.

دانش اصولاً

موسسه سراسری مشکلات عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته مغزی آمریکا دانش بیشتری با توجه به فلج فوق هسته ای پیشرونده دارد.

تأمین: دانشکده کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، ادعا مطبوعاتی، ۴ آوریل ۲۰۲۲

نوشته کارا موریس، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
خوب پرس و جو


یکی اجتناب کرده اند اولین علائم بیماری آلزایمر ________________ است.
پاسخ را ببینید