احتمال اعزام نشدن ژیمناستیک ها به مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل ایمیل! – شما آنلاین هستید


احتمال اعزام نشدن ژیمناستیک ها به مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل ایمیل!
احتمال اعزام نشدن ژیمناستیک ها به مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل ایمیل!

به گزارش ایسنا، تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک ایران با ۹ ورزشکار به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند می رود اما رئیس کمیته ایروبیک ژیمناستیک گفت: ۹۰ درصد نمایندگان ایران این مسابقات را از دست خواهند داد. دلیل عدم ارسال تیم ملی به دلیل در دسترس نبودن ایمیل فدرال با وجود مهلت ریاست جمهوری است […]

به گزارش ایسنا، تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک ایران با ۹ ورزشکار به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند می رود اما رئیس کمیته ایروبیک ژیمناستیک گفت: ۹۰ درصد نمایندگان ایران این مسابقات را از دست خواهند داد.

دلیل ارسال نشدن تیم ملی این است که ایمیل فدرال در دست نیست با وجود اینکه یک سال از ریاست فدراسیون می گذرد هنوز ایمیل فدراسیون در اختیار او و رئیس جدید فدراسیون است. نتوانسته کار لازم را برای اعزام تیم ملی آماده کند. .

البته دو روز پیش محمد پولادگر معاون ورزشی وزارت ورزش نیز این موضوع را تایید کرد و گفت: متاسفانه واقعیت دارد و از سازمان نظارتی برای دریافت ایمیل آمده ایم. متأسفانه با اینکه دوره آنها تمام شده بود، همکاری نکردند».

۶ ماه پس از پایان ریاست زهرا اینچه دارگاه، فدراسیون ژیمناستیک در هاله ای از ابهام قرار داشت تا اینکه در ۳ آذر ۱۴۰۰ وزارت ورزش و جوانان حمید احمدی را به عنوان سرپرست این فدراسیون برگزید. وزیر ورزش در پایان دوره ۶ ماهه احمدی ابتدا سید طاهر علوی را به عنوان سرپرست فدراسیون جدید ژیمناستیک معرفی کرد که به دلایل متعددی این تصمیم لغو شد و زهرا مرزوقی به عنوان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک معرفی شد.

جای تعجب است که چرا روسای فدراسیون، مسئولان وزارت ورزش و نهادهای عالی پس از یک سال نتوانستند این موضوع را حل کنند و حالا تصمیم گرفته اند نزدیک جام ملت های آسیا چه کنند.

مهدی جلیلی، رئیس کمیته ایروبیک ژیمناستیک درباره این ارسال به ایسنا گفت: ثبت نام انجام شد اما به دلیل اینکه ایمیل در اختیار رئیس قبلی فدراسیون بود مشکلی پیش آمده است. می گویند ثبت نام را انجام داده اند اما در عوض وزارت ورزش می گوید برای ارسال ایمیل نیاز است تا با فدراسیون جهانی تماس بگیرند. مرحله تحویل بعدی مانند رزرو هتل است، زیرا ایمیل در اختیار فدراسیون فعلی نیست.

رئیس کمیته ایروبیک ژیمناستیک در ادامه گفت: می گویند اگر ایمیل نداشته باشیم به فدراسیون جهانی کاری ندارد. تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند متشکل از ۱۶ نفر شامل ورزشکار، مربی، داور و سرپرست است. فدراسیون می گوید مشکلی برای اعزام وجود ندارد و برای قسمت مالی هم با وزارت ورزش هماهنگ شده و کمک می کند. منبع مشکل این ایمیل است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم به این مسابقات اعزام نمی شود، گفت: ۹۰ درصد ورزشکاران اعزام نمی شوند. همین چند دقیقه پیش که در جلسه بودیم احتمال ارسال کم بود. ورزشکاران ما ۵ ماه در اردو بودند، برای این مسابقات زحمت کشیدند، در کشورهای اسلامی مدال گرفتند اما با این شرایط فرصت اعزام به آسیا را از دست خواهند داد.

انتهای پیام