اجتناب کرده اند رویا به همان اندازه واقعیت؛ کاشت ربات های کودک نوپا در ذهن برای معامله با آن


اندیشه تزریق ربات‌های کودک نوپا به ذهن انسان برای عملیات‌های درمانی، ساده آموزشی تخیلی بود. با این حال به لطف عالی استارت آپ آمریکایی ممکن است به واقعیت تغییر شود.

در ۲ سال بلند مدت، Bionot Lance قصد دارد اولین آزمایش‌های علمی انسانی شخصی را برای آزمایش ربات‌های تزریق میکرو کدام ممکن است می‌توانند در ذهن همراه خود استفاده اجتناب کرده اند فناوری‌های اساساً مبتنی بر آهنربا مدیریت شوند، انجام دهد.

مایکل اشپیگل میکر، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیرعامل این نمایندگی، اظهار داشت: اندیشه ربات کودک نوپا در گذشته اجتناب کرده اند تولد ممکن است مطرح شد. عالی مثال معروف اجتناب کرده اند چگونگی تعیین کنید‌گیری این اندیشه، کتابی اجتناب کرده اند آیزاک آسیموف را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلمی به تماس گرفتن بازدید شگفت‌انگیز است کدام ممکن است داستان تیمی اجتناب کرده اند دانشمندان را روایت می‌تنبل کدام ممکن است همراه خود عالی فضاپیمای کودک نوپا به ذهن بازدید می‌کنند به همان اندازه لخته خون را معامله با کنند.

به آگاه اشپیگل میکر، پس اجتناب کرده اند اینکه اندیشه اندیشه های رباتیک کودک نوپا در دهه های ۱۹۵۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹۶۰ ساده آموزشی تخیلی بود، اکنون به ۱ “واقعیت آموزشی” تغییر شده است. چون آن است {تلفن های همراه} اکنون تشکیل چرخ دنده قدرتمندی به ابعاد عالی دانه برنج هستند.

این دانشمند ۴۳ ساله در جریان بازدید اجتناب کرده اند وسط تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود شرکتش در لا به خبرگزاری فرانسه اظهار داشت: “آرزو می کنیم این اندیشه عجیب و غریب را به واقعیت تغییر کنیم.” “

این نمایندگی برای هدایت ربات‌ها به جای آن استفاده اجتناب کرده اند فناوری‌های نوری هر دو اولتراسونیک، همراه خود همکاری مؤسسه‌های تحقیقاتی اصلی Max Planck در آلمان، به نشاط مغناطیسی متکی است. از این سیستم به هیکل انسان آسیبی نمی رساند.

سیم پیچ های مغناطیسی کدام ممکن است در خارج اجتناب کرده اند ذهن فرد مبتلا قرار می گیرند به کامپیوتر ای متصل می شوند کدام ممکن است ممکن است ربات کوچکی را کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند خارج شدن اجتناب کرده اند شبیه به {مسیر به} نیمه شکسته ذهن تزریق تبدیل می شود، {به دقت} مدیریت تنبل. کل تجهیزات در مقابل تجهیزات ام آر آی، حمل ساده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ به همان اندازه ۱۰۰ برابر نشاط کمتری خواستن دارد.

این شبیه‌سازی نماد می‌دهد کدام ممکن است ربات، عالی استوانه فلزی به اندازه تعدادی از میلی‌متر به تعیین کنید عالی توپ کودک نوپا، {به آرامی} مسیری اجتناب کرده اند پیش این سیستم‌ریزی‌شده را اجتناب کرده اند طریق عالی کاسه پر اجتناب کرده اند چرخ دنده ژله‌شبیه به چگالی ذهن انسان دنبال می‌تنبل. .

هنگامی کدام ممکن است به کیسه ای پر اجتناب کرده اند مایع آبی نزدیک می شوید، ربات همراه خود سرعت بالایی شبیه موشک فشار می آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیسه را دهانه می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایع به سطح می ریزد.

مخترعان امیدوارند روزی کدام ممکن است آزمایشات علمی در ۲ سال بلند مدت تحریک کردن شود، اجتناب کرده اند این ربات برای تأثیر می گذارد به کیسه های پر اجتناب کرده اند مایع موجود در ذهن استفاده کنند.

در صورت موفقیت آمیز بودن، می توان اجتناب کرده اند آن برای معامله با سندرم دندی واکر، عالی اختلال مغزی غیر معمول کدام ممکن است کودکان را تحمل تاثیر مکان ها، استفاده کرد.

مبتلایان تحت تأثیر این بیماری مادرزادی کیست هایی به ابعاد توپ گلف دارند کدام ممکن است عظیم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ذهن فشار وارد می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تحمیل طیف وسیعی اجتناب کرده اند بیماری های عصبی شدید تبدیل می شود.

اشپیگل ماکر دلیل می دهد کدام ممکن است این نمایندگی قبلاً این فناوری را روی حیوانات عظیم شبیه گوسفند آزمایش کرده است. چون آن است داده ها نماد داده است، این فناوری برای ما شناخته شده به عنوان انسان ایمن است.

اگر ربات ها مورد استفاده قرار گیرد تایید شوند، می توانند مزایای قابل توجهی در مقابل همراه خود معامله با های حال برای مشکلات مغزی حاضر دهند.

دانشمند آمریکایی می گوید کدام ممکن است فناوری میکرو ربات به آنها اجازه می دهد به نیازها کف دست نیافتنی کف دست یابند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را به طور مکرر اجتناب کرده اند طریق مسیری کدام ممکن است بیشترین امنیت را لوازم هدف قرار دهند.

گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا (FDA) سال قبلی این نمایندگی را تأیید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه را برای آزمایش‌های علمی برای معامله با سندرم دندی واکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این گلیوماهای بدخیم، بیشتر سرطان ها‌های مغزی کدام ممکن است بیشتر اوقات غیرقابل حرکت تلقی می‌شوند، به راحتی کرد.

در بروزترین tp-date آزمایش، اجتناب کرده اند ربات‌های کودک نوپا برای تزریق مستقیم داروهای ضد بیشتر سرطان ها به تومورهای مغزی شناخته شده به عنوان «میکروسرجری» استفاده شد.

میکر دلیل می‌دهد کدام ممکن است معامله با‌های کنونی برای ادغام کردن هدف توصیه کل هیکل همراه خود دارو است کدام ممکن است در نتیجه مسائل جانبی بدون شک مضر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اجتناب کرده اند کف دست دادن اثربخشی دارو می‌شود.

میکروربات ها علاوه بر این می توانند اطلاعاتی با اشاره به ابعاد گیری ها حاضر دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوی های بافتی را در ذهن ترکیبی آوری کنند.

این نمایندگی کدام ممکن است حدود ۳۰ کارمند دارد، همراه خود شرکای شخصی با اشاره به استفاده اجتناب کرده اند این فناوری برای معامله با سایر بیماری هایی کدام ممکن است بر ذهن تأثیر می گذارد، شبیه بیماری پارکینسون، صرع را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته صحبت کرده است.

تأمین: خبرگزاری فرانسه