اثرات ایبوپروفن بر بازوهای نوازندگی جوانان

ما بیشتر و بیشتر موارد ابتلا به تاندونیت را در پارچ های جوانان خود می شنویم. توصیه ها یا درمان های عادی برای بهبودی عبارتند از یخ، استراحت و مقدار زیادی ایبوپروفن. همه اینها چگونه به فرآیند بازیابی در بازوی پیچینگ مربوط می شود؟ خوب، همه ما می دانیم که قطعاً استفاده بیش از حد از بازوهای نوازندگی جوان وجود دارد. برخی از پرتابگرها در حال حاضر برای سه لیگ یا تیم مختلف بازی می کنند. آنها ممکن است برای یک تیم سوپر لیگ، لیگ سیتی و یک تیم لیگ پاییزی بازی کنند. صرف نظر از تعداد زمین های هر لیگ، بسیاری از پرتاب کننده ها دو یا سه بازی در هفته را در این تپه شروع می کنند. مسخره است! زمان ریکاوری برای بازو وجود ندارد و زمان کمتری برای آمادگی برای گردش بعدی شما وجود دارد.

چگونه از تاندونیت مراقبت کنیم یا از آن پیشگیری کنیم؟ رژیم غذایی نقش مهمی در روند التهاب ایفا می کند. غذاهایی که می خورید می توانند التهاب را تحریک کرده و آن را مانند گاز روی آتش تغذیه کنند. التهاب از بین رفتن سلول های قدیمی و جایگزینی سلول های جدید است. رژیم غذایی که دارید می تواند یک نوع مزمن پاسخ التهابی را تحریک کند. به عنوان یک پارچ، می خواهید مطمئن شوید که یک رژیم غذایی ضد التهابی غنی از چربی های ضروری مصرف می کنید.

یخ و استراحت ارزش دارد، اما بسیاری از والدین وجود دارند که به فرزندان خود مقدار زیادی ایبوپروفن می دهند. بیشتر رژیم غذایی ما دارای کمبود اسیدهای چرب ضروری EFA است. بسیاری از نویسندگان در حال حاضر در مورد نحوه برخورد بدن با رژیم غذایی التهابی می نویسند و می گویند که این رژیم باعث اثر طولانی مدت بر التهاب می شود. در واقع چربی های ضروری در رژیم غذایی ما وجود دارد که به آنها نیاز داریم. در ۳۰ سال گذشته، رژیم غذایی معمول برای آمریکایی ها رژیم های ضد چربی، چربی محدود یا بدون چربی است. چربی های ضروری امگا ۳ هستند که از التهاب جلوگیری می کنند. DHA برای کبد و مغز شما مفید است. EPA برای مفاصل شما خوب است. آنها پاسخ التهابی را کاهش می دهند.

هنگامی که توپ بیسبال را پرتاب می کنید، مدام روی خود رباط ها، تاندون ها و مفاصل می پوشید. امگا ۳ را انتخاب کنید که سرشار از این اسیدهای چرب ضروری است و واقعاً به تمام ایبوپروفن متکی نیست. تحقیقات اخیر زیادی در مورد اثرات ایبوپروفن انجام شده است که نشان می دهد این دارو در واقع می تواند روند بهبود تاندونیت را کند کند. خطر دیگر ایبوپروفن این است که می توانید با درد بازی کنید و به آسیب تاندون ها و رباط های اطراف در بازوی پرتابی خود ادامه دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر