اتهام تبانی در پرتغال برای دیداری کدام ممکن است طارمی هت تریک کرد!


به گزارش خبرنگار مهر، در یکی اجتناب کرده اند ورزشی‌های هفته {سی ام} لیگ فوتبال پرتغال کارکنان پورتو سودآور شده بود کارکنان پورتیموننزه را با نتیجه پرگل ۷ بر صفر شکست بدهد. {در این} مسابقه مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام نیازمند دروازه بان ایرانی پورتیموننزه در مخلوط کردن بی نظیر حضور داشتند.

طارمی {در این} ورزشی سه گل زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی پاس گل داد تا نیازمند در یکی اجتناب کرده اند معدود دفعات حضورش داخل دروازه پورتیموننزه، تخصص فوق العاده تلخی را پایین اوج بگذارد.

اتفاقات آن مسابقه کدام ممکن است نامشخص به تبانی، حدس زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید یا مسائلی اجتناب کرده اند این بازو باعث شده تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال به آن است ورود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات شخصی را برای این نتیجه کدام ممکن است ظاهراً شک برانگیز است، تحریک کردن تدریجی.

تمام توجهات برای نتیجه رقم خورده روی «پائولو سرجیو» سرمربی پورتیموننزه است کدام ممکن است مقابل پورتو انواع زیادی اجتناب کرده اند گیمرها بی نظیر شخصی را ورزشی نداد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفراتی را به میدان فرستاد کدام ممکن است تا پیش اجتناب کرده اند آن بیش از حد ورزشی نکرده بودند.

4133884 - اتهام تبانی در پرتغال برای دیداری که طارمی هت تریک کرد!
سرجیو در دیدار با پورتو

سرجیو بعد از همه به انتخاب برای تصور اتفاقات ورزشی با پورتو پاسخ تندی داشته است. او روز قبل از امروز ذکر شد: کاری کدام ممکن است آنها می‌کنند توهین به ممکن است است. قبلاً هرچیزی را کدام ممکن است باید {در این} مورد می‌گفتم، آگاه‌ام.

وی افزود: ممکن است ببینید کدام ممکن است نیمکت تعویض ما ({به دلیل} غیبت انواع زیادی اجتناب کرده اند گیمرها) حتی پر نشده بود. با حضور ۲ دروازه بان، باقی مانده است جا برای نفرات تولید دیگری روی نیمکت وجود داشت. ساده به بازیکنانی کدام ممکن است روی نیمکت داشتم مورد توجه قرار گرفت کنید تا متوجه شوید چه چیزی برای آن مسابقه در اختیار داشتم.

سرمربی کارکنان پیام نیازمند تاکید کرد: ممکن است کودک دارم، پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادر دارم، خانوار دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ممکن است شرم آور است کدام ممکن است ببینم نامم با سوء ظن هایی اجتناب کرده اند این قبیل شرح داده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، پائولو سرجیو در کارنامه آموزش شخصی سابقه کار در کارکنان صنعت نفت آبادان را هم دارد.