آیا پرنول محصولی است که درد را از بین می برد و درد ناشی از آرتروز را کاهش می دهد؟

آیا زندگی در درد سبک زندگی عادی شما را از بین می برد؟ آرتریت و درد مفاصل یک بیماری ناتوان کننده است که باعث بدبختی و ناامیدی در زندگی روزمره شما می شود. پرنول به عنوان “معجزه آرتریت از دریا” توصیف می شود، که درد مفاصل را از بین می برد، به روغن کاری مفاصل کمک می کند و درد و رنج شما را کاهش می دهد و شما را قادر می سازد یک بار دیگر تحرک و کیفیت زندگی خود را به دست آورید.

پس چیست؟ ماده اصلی فعال، یک روغن با درجه دارویی پایدار ۹۹ درصد با خالص‌سازی بالا و ثبت اختراع است که از صدف‌های لب سبز (Perna canaliculus) که منحصر به خط ساحلی نیوزلند در امتداد جزیره جنوبی هستند، استخراج می‌شود. این محصول جدید منحصر به فرد درد و التهاب مزمن مفاصل است که التهاب را کاملاً کاهش می دهد، تورم، درد، سفتی مفاصل، عدم تحرک، تحریک و فرسودگی غضروف را از بین می برد.

برای نسل‌ها، جمعیت بومی مائوری‌های ساحلی نیوزلند صدف خام لب سبز را به عنوان بخش اصلی رژیم غذایی خود مصرف می‌کردند. مائوری‌های ساکن ساحلی، که به طور منظم صدف لب سبز را به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود مصرف می‌کردند، در مقایسه با اقوام ساکن داخلی خود یا سایر نیوزیلندی‌های اروپایی منشأ عملاً از آرتروز رنج نمی‌بردند.

صدف لب سبز دارای اسیدهای چرب ضروری امگا ۳ است که منحصر به فرد است. وجود این منبع اسیدهای چرب ضروری، فعالیت ضد التهابی قوی صدف را فراهم می کند. هنگامی که صدف یا روغن خالص غلیظ آن به عنوان یک سیستم فیلتراسیون منحصر به فرد عمل می کند، این می تواند به مصرف کنندگان منتقل شود. .

ماده اصلی فعال پرنول، یک روغن اختراع شده با ۹۹ درصد تثبیت شده است که از صدف‌های لب سبز (Perna canaliculus) استخراج می‌شود که منحصراً در خط ساحلی نیوزلند در امتداد منطقه Marlborough Sounds در جزیره جنوبی قرار دارند. این فرمول منحصر به فرد درد مزمن و التهاب مفاصل می تواند التهاب را کاهش دهد، تورم، درد، سفتی مفاصل، عدم تحرک، تحریک و فرسودگی غضروف را از بین ببرد.

یک جزء کلیدی در مبارزه و تسکین درد و التهاب آرتریت، ترکیب روغن طبیعی غلیظ روغن ماهی قزل آلا، روغن ماهی، روغن گل پامچال، روغن لیمو و روغن دانه کرفس است. این ترکیب با ۹۹% عصاره روغن صدف لب سبز ترکیب شده و به آن کمک می کند تا ترکیب روغن طبیعی حیاتی را برای اطمینان از روانکاری بهینه مفاصل و سلامت کلی مفصل فراهم کند.

پس آیا مدرک پزشکی وجود دارد؟ مطالعات آزمایش بالینی انجام شده در بیمارستان ملکه الیزابت و دانشگاه آدلاید در استرالیا با استفاده از عصاره غلیظ روغن صدف لب سبز نتایج مثبتی را در تسکین شرایط آرتریت با مهار مسیر اصلی التهابی انسان به نام “مسیر لیپوکسیژناز” نشان داده است. هر دو بیماران روماتوئید و استئوآرتریت بهبود قابل توجهی را نشان دادند با ۷۹٪ از بیماران روماتوئید و ۸۰٪ از بیماران مبتلا به استئوآرتریت از مصرف عصاره غلیظ روغن صدف لب سبز به طور قابل توجهی بهره مند شدند.

هیچ عارضه جانبی یا تداخل شناخته شده ای با هیچ شکل دیگری از دارو وجود ندارد. به دلیل اثر ضد التهابی منحصر به فرد آن بر روی مجاری تنفسی، برای مبتلایان به آسم نیز فوق العاده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر