آیا لیمو به آرتریت کمک می کند؟

برخلاف تصور رایج، این بیماری فقط برای افراد مسن صدق نمی کند، آرتریت همه سنین را درگیر می کند و میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. نه تنها به شرایط پیری مربوط می شود، بلکه بسیاری از اشکال جدی تر آرتریت یا استئوآرتریت، اغلب در بزرگسالان جوان دیده می شوند.

چند واقعیت برای شما:

این بیماری در زنان ۳ برابر بیشتر از مردان است.

بیش از ۱۵۰ میلیون نفر در ایالات متحده و اروپا از آرتریت رنج می برند.

۶۸ درصد افراد مبتلا به آرتریت یا علائم مزمن مفصلی زیر ۶۵ سال سن دارند. ۸ درصد کودکان زیر ۱۷ سال هستند

از هر ۳ بزرگسال، ۱ نفر آرتریت دارد: ۶۵٪ تشخیص داده شده است، ۳۵٪ آرتریت دارند.

آرتریت و اثرات آرتروز یک مشکل عمده سلامت مزمن است و باعث افزایش ناتوانی در افراد بالای ۱۶ سال می شود.

پس آرتریت چیست؟

کلمه آرتریت در لغت به معنای التهاب مفاصل (مفاصل = مفاصل، ریت = التهاب) است و به بیش از ۱۰۰ بیماری مختلف اشاره دارد.

بیش از ۱۰۰ نوع آرتریت وجود دارد که می تواند بسیاری از نواحی مختلف بدن را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر مفاصل، برخی از اشکال آرتریت با بیماری های سایر بافت ها و اندام های بدن همراه است. افراد در هر سنی، از جمله کودکان و بزرگسالان جوان، ممکن است به آرتریت مبتلا شوند.

التهاب یک واکنش بدن است که باعث تورم، قرمزی، درد و از دست دادن حرکت در ناحیه آسیب دیده می شود. این مشکل اصلی فیزیکی در جدی ترین شکل آرتریت است.

التهاب معمولاً روشی است که بدن به آسیب یا وجود عوامل پاتولوژیک مانند ویروس ها یا باکتری ها پاسخ می دهد. در طی این واکنش، بسیاری از سلول های سیستم دفاعی بدن (به نام سیستم ایمنی) به سمت ناحیه آسیب دیده هجوم می آورند تا علت مشکل را از بین ببرند، سلول های آسیب دیده را تمیز کرده و بافت آسیب دیده را ترمیم کنند. پس از پیروزی در “نبرد”، التهاب معمولا از بین می رود و منطقه دوباره به سلامت باز می گردد.

در بسیاری از اشکال آرتریت، التهاب آنطور که باید از بین نمی رود. در عوض، بخشی از مشکل می شود و به بافت های سالم بدن آسیب می رساند. این ممکن است منجر به التهاب بیشتر و آسیب بیشتر شود – و این یک چرخه مداوم است.

آسیبی که رخ می دهد می تواند استخوان ها و سایر بافت های مفاصل را تغییر دهد، گاهی اوقات بر شکل آنها تأثیر می گذارد و حرکت را دشوار و دردناک می کند. بیماری هایی که در آن سیستم ایمنی بدن دچار اختلال شده و به قسمت های سالم بدن حمله می کند، بیماری های خود ایمنی نامیده می شوند.

لیموزین چگونه می تواند به شما کمک کند؟

سه چیز وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از آرتروز انجام دهید.

۱) از نظر بدنی فعال باشید – تحقیقات نشان داده است که فعالیت بدنی باعث بهبود عملکرد و کاهش درد می شود.

۲) مدیریت استرس – استرس بسیاری از بیماری ها از جمله آرتریت را تشدید می کند، بنابراین باید یاد بگیرید که چگونه استرس را مدیریت کنید.

۳) از یک رژیم غذایی غنی از مواد مغذی استفاده کنید – مهم است که وزن خود را کنترل کنید و همچنین سیستم خود را به خوبی کار کنید.

علم نشان می دهد که لیمو می تواند به بسیاری از مشکلات مرتبط با شرایط آرتریت کمک کند. لیمو نوعی جلبک دریایی حاوی پلی ساکارید فوکودی است که در برابر بسیاری از بیماری های این سن موثر است. لیمو همچنین حاوی چندین ماده مغذی است که می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کرده و هجوم اسیدهای آمینه، ویتامین ها و مواد معدنی را فراهم کند. لیمو باید بخش مهمی از رژیم غذایی روزانه شما باشد.

Limo Super Nutrients – Fukudian

نتایج کلی از مجموعه وسیعی از تحقیقات، همراه با شواهد حکایتی از تاریخچه طولانی استفاده از جلبک دریایی حاوی فوکویدان در مناطقی مانند ژاپن، هاوایی و تونگا، نشان می‌دهد که فوکویدان پتانسیل بالایی را به عنوان یک پاسخ تغذیه ای ایمن به طیف وسیعی از گیاهان نشان می‌دهد. شکایات بهداشتی Fucoidan در یک گیاه دریایی به نام Limu Moui یافت می شود.

پلی ساکاریدهای کربوهیدرات پیچیده غنی از آنتی اکسیدان ها با عمل به عنوان یک عامل ضد التهابی، تقویت سیستم ایمنی و کمک به مقابله با استرس، خطر ابتلا به آرتریت و سایر اختلالات التهابی را کاهش می دهند.

مزایای فوکودیان برای آرتریت

به عنوان یک عامل ضد التهابی عمل می کند

تسکین درد بهتر

از سیستم ایمنی حمایت می کند و به آن کمک می کند

به بدن کمک می کند تا با استرس سازگار شود

به کنترل سطح کورتیزول در سیستم غدد درون ریز که به دلیل استرس فعال می شود کمک می کند.

– هوس غذایی را از بین می برد

– به کاهش وزن کمک می کند

– به ترمیم بافت کمک می کند

چرا از لیموزین استفاده کنیم؟

بیش از ۳۰۰۰ سال است که مردم بومی جزیره تونگا در اقیانوس آرام جنوبی از فواید شگفت انگیز Limu Moui – یک جلبک دریایی قهوه ای که در زیر آب های شفاف اطراف جزایر رشد می کند، می دانند. در این آب خالص و بدون آلودگی، لیمو قادر است مواد معدنی و مواد مغذی حیاتی موجود در آن را به شکلی در دسترس جذب کند.

محققانی که می‌خواهند اسرار مزایای سلامتی لیمو را حل کنند، بیش از ۷۰۰ مطالعه علمی با تمرکز بر فوکودیان، مهم‌ترین عامل، انجام داده‌اند. این مطالعات قدرت تغذیه ای بی بدیل لیمو را ثابت کرده است.

با لیمو پلاس بهتر زندگی کنید لیمو پلاس یک نوشیدنی لیمویی است که به بسیاری از افراد مبتلا به شرایط و بیماری های سلامتی مرتبط با استرس کمک کرده است. برخی از توصیفات افراد واقعی را ببینید که از مزایای سلامتی واقعی برخوردار هستند.

لیمو نه تنها به آرتریت و آرتروز کمک می کند، بلکه مزایای سلامتی آن را می توان در سرطان، دیابت، بیماری قلبی و سلامت عمومی نیز مشاهده کرد.

برای مردان، زنان، کودکان و حتی حیوانات خانگی که می خواهند از زندگی بهتری لذت ببرند مناسب است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر