آیا قبرسی ها همچنان مشتری مهاجمان ایرانی/انصاری فرد در یونان هستند؟ – شما آنلاین هستید


آیا قبرسی ها همچنان مشتری مهاجمان ایرانی/انصاری فرد در یونان هستند؟
آیا قبرسی ها همچنان مشتری مهاجمان ایرانی/انصاری فرد در یونان هستند؟

به گزارش خبرنگار مهر، وضعیت کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال آاک هنوز مشخص نیست. مهاجمی که در لیست مازاد AAK قرار دارد هنوز نتوانسته باشگاه جدیدی برای خود انتخاب کند. انصاری فرد قصد دارد به خاطر همسر یونانی اش در کنار تیم های مختلف از کشورهای دیگر به فوتبال در این کشور ادامه دهد […]

به گزارش خبرنگار مهر، وضعیت کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال آاک هنوز مشخص نیست. مهاجمی که در لیست مازاد AAK قرار دارد هنوز نتوانسته باشگاه جدیدی برای خود انتخاب کند.
در حالی که انصاری فرد قصد دارد به خاطر همسر یونانی خود به فوتبال در این کشور ادامه دهد، تیم های مختلفی از کشورهای دیگر او را می خواهند. از پرسپولیس و تراکتورسازی ایران گرفته تا باشگاه هایی از سوئیس، هند و ترکیه.
یکی از مشتریان سابق انصاری فرد تیم اومونیا قبرسی بود که این مهاجم در نهایت با این باشگاه به توافق نرسید. البته سایت ۲۴sports جمعه این هفته مدعی شد اومونیا بار دیگر به سراغ کریم انصاری فرد رفته و به دنبال جذب این مهاجم ایرانی است.
به گزارش این سایت، در حال حاضر هیچکس نمی تواند به طور قطع بگوید که انصاری فرد به عمان می رود یا خیر، اما تنها ۲۴ ساعت تا پایان نقل و انتقالات تابستانی قبرس باقی مانده است و هر قراردادی باید به زودی امضا شود.
رسانه ها همچنین اعلام کردند که بیسولی بازیکن برزیلی مورد توجه اومونیا قرار گرفته است.
از سوی دیگر برخی اخبار در یونان حاکی از علاقه مجدد باشگاه لامیا به انصاری فرد است. سایت sportime با اعلام این خبر از تلاش باشگاه لامیا برای جذب مهاجم ایرانی خبر داده است.