آیا رقابت شدید تیم ملی در هفته سوم لیگ کشور/ایران به فینال راه پیدا می کند؟ – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ دسته یک والیبال کشور از روز سه شنبه ۲۳ خرداد آغاز می شود و تیم ایران هفته سوم را با چهار برد، چهار شکست و ۱۲ امتیاز در رده هشتم آغاز خواهد کرد.

تیم ملی کشورمان در اولین دیدار روز سه شنبه از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف لهستان می رود که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ ملت ها است. این تیم با هفت برد و تنها یک شکست در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد. در عوض در هفته سوم میزبان بازی گروه ششم بود و این برتری را نسبت به رقبای خود داشت.

ایران در دومین دیدار روز پنجشنبه ۲۵ تیرماه از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف ایتالیا می رود. این تیم جایگاه خوبی در جدول دارد و با ۶ برد در رده سوم قرار دارد. در مقابل ایتالیا فقط لهستان را شکست داد.

این دو تیم رقبای سرسختی برای ملی پوشان جوان ایرانی هستند که می تواند تجربه خوبی برای آنها باشد. تجربه پیروزی مقابل آمریکا در شرایطی که اکثر کارشناسان و تحلیل گران آمریکا را برنده رویارویی با ایران می دانند یعنی ایران توانایی شکست این تیم را دارد.

اسلوونی سومین حریف ایران است و دیدار دو تیم از ساعت ۱۹:۳۰ روز جمعه آغاز می شود. اسلوونی از ۸ بازی اخیر خود تنها ۳ پیروزی کسب کرده و اکنون با ۹ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

صربستان آخرین حریف ایران در هفته سوم بود که مانند ایران چهار برد داشت و با یک امتیاز کمتر از ایران در رده نهم قرار گرفت. دیدار دو تیم ساعت ۱۹:۳۰ روز شنبه برگزار می شود.

به نظر می رسد تیم ملی در هفته سوم رقابت شدیدتری دارد و باید دید آیا می تواند در جمع ۸ تیم برتر قرار بگیرد و به فینال مسابقات صعود کند یا خیر.

انتهای پیام