آیا حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می شود؟ / ۸۰۰ میلیون برای ۲ مبارزه – شما آنلاین


آیا حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می شود؟  / 800 میلیون برای 2 مبارزه
آیا حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می شود؟  / 800 میلیون برای 2 مبارزه

به گزارش ایسنا، کامران قاسم پور که با غلبه بر جیدن کاکس آمریکایی برای دومین سال متوالی مدال طلای جهان را کسب کرد، مشتریان زیادی در لیگ برتر کشتی داشت اما در نهایت با تیم هوتن قرارداد بست. ۸۰۰ میلیون تومان برای حضور در لیگ کشتی امسال. . اما نماینده قزوین به حسن یزدانی پیشنهاد داد […]

به گزارش ایسنا، کامران قاسم پور که با غلبه بر جیدن کاکس آمریکایی برای دومین سال متوالی مدال طلای جهان را کسب کرد، مشتریان زیادی در لیگ برتر کشتی داشت اما در نهایت با تیم هوتن قرارداد بست. ۸۰۰ میلیون تومان برای حضور در لیگ کشتی امسال. . اما نماینده قزوین پیشنهاد ۶۰۰ میلیونی به حسن یزدانی داد که با مخالفت حسن یزدانی در لیگ کشتی روبرو شد.

اما حالا رضا یزدانی ملی پوش سابق کشتی ایران پیشنهاد ۸۰۰ میلیونی به حسن یزدانی داد تا به احتمال زیاد در لیگ برای تیم صنایع مازندران بازی کند.

شنیده ها حاکی از آن است که یزدانی که در چند سال گذشته همواره بالاترین قرارداد لیگ را دریافت کرده، از رضا یزدانی خواسته با تلاش مربی خود برای پیوستن به تیم صنایع مازندران قرارداد ببندد که مشخص شد با این قرارداد موافقت شده است.

مشروط بر اینکه مشکلی برای بستن قرارداد یزدانی برای پیوستن به تیم صنایع مازندران وجود نداشته باشد، پدر وی فردا (پنجشنبه) مذاکرات نهایی را برای بستن قرارداد انجام خواهد داد و یزدانی اوایل هفته آینده با حضور در لیگ، قرارداد رسمی خود را ثبت خواهد کرد. . شاید قرارداد یزدانی برای دو بازی آخر باشد و او در مراحل اولیه بازی نکند.

پیش از این و پس از صحبت های جنجالی پدر حسن یزدانی علیه علیرضا دبیر، زمزمه هایی مبنی بر ممانعت فدراسیون کشتی از عقد قرارداد این تیم با یزدانی به گوش می رسید اما مذاکرات این تیم با یزدانی نشان داد که این شایعه صحت ندارد و دلیل عدم حضور یزدانی است. . به نظر می رسد توافق با تیم قزوین به دلیل مسائل مالی باشد.

انتهای پیام