آیا تمام تلاش خود را برای از بین بردن زیر چشم انجام داده اید؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که چشمان ما مهمترین ویژگی ماست. از این گذشته، وقتی با کسی ملاقات می کنیم، در حالی که با او صحبت می کنیم به چشمان او نگاه می کنیم. گاهی اوقات چیزی بسیار هیپنوتیزم کننده در مورد چشم ها وجود دارد و ما اغلب می توانیم با نگاه کردن به آنها چیزهای زیادی در مورد آنها یاد بگیریم. در نتیجه، ما باید به شدت نگران مراقبت از چشم خود باشیم. بدیهی است که باید به طور منظم به چشم پزشک مراجعه کنیم تا مطمئن شویم که استرس زیادی به آنها وارد نمی کنیم و اساساً سالم هستند، اما باید از پوست اطراف آنها نیز مراقبت کنیم.

به یاد داشته باشید که اگر به یک فرد نگاه کنید، نه تنها خود چشم ها را می بینید، بلکه روی پوست هم تمرکز می کنید. اگر پوست به نوبه خود خارج از حالت ظاهر شود، ما شروع به فرضیات در مورد آن شخص خاص می کنیم. اگر کیف و دایره داشتند، فکر می‌کنیم ممکن است زیر آب و هوا باشند، شاید مراقب خودشان نباشند، یا شاید نفت نیمه‌شب را زیاد می‌سوزانند.

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید با وجود اینکه به خوبی از خود مراقبت می کنید، نمی دانید در مورد آن کیف ها و حلقه ها چه کنید. شما تمام تلاش خود را برای از بین بردن حلقه های زیر چشم انجام داده اید، اما بی فایده است. مهم است که مشکل را ریشه یابی کنید تا بتوانید به راه حل برسید.

گاهی اوقات سیاهی دور چشم ارثی است. ممکن است ژن‌هایی به ارث برده باشید که به شما حکم می‌کنند که پوست شما در این نواحی ممکن است به طور طبیعی نازک باشد. مویرگ ها و سیاهرگ ها ممکن است نسبتاً آسان دیده شوند. شما ممکن است مستعد ابتلا به برخی آلرژی ها یا سایر آلاینده های داخلی باشید که باعث تورم در حفره های بینی و سایر نواحی می شود که به نوبه خود ممکن است باعث التهاب زیر چشم شما شود. ممکن است کمی بزرگتر شده باشید و باید به خاطر داشته باشید که با افزایش سن، پوست شما به طور طبیعی کلاژن را از دست می دهد که پروتئینی است که به نگه داشتن پوست کمک می کند. هنگامی که پوست شما نازک می شود و مانند قبل انعطاف ناپذیر می شود، التهاب می تواند بیشتر قابل توجه باشد و این به تلاش برای کشف چگونگی خلاص شدن از حلقه های زیر چشم است.

بسیاری از مردم می گویند که اگر مشکل ژنتیکی دارید و پوست شما به طور طبیعی نازک است، باید زمانی که در رختخواب دراز کشیده اید، خود را در موقعیت بالایی قرار دهید. این به این دلیل است که سطح خون تمایل دارد زیر چشم شما جمع شود. بنابراین، اگر از بالش های اضافی استفاده می کنید، ممکن است متوجه شوید که سیاهی دور چشم در صبح کمتر به چشم می خورد. همچنین، باید به دنبال راه حل های مراقبت از پوست باشید که دارای خواص ضد التهابی هستند، زیرا این ناحیه تمایل به ملتهب دارد. به یاد داشته باشید که می‌توانید مکمل‌ها را نیز مصرف کنید یا رژیم غذایی خود را به گونه‌ای اصلاح کنید که غذاهایی را که به طور طبیعی سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ هستند، تغییر دهید. نشان داده شده است که این اسیدهای چرب باعث بهبود جریان خون به داخل و از طریق پوست می شوند.

همانطور که گفتیم، افزایش سن منجر به کاهش کلاژن می شود. این یک پروتئین طبیعی است که در لایه های پوست شما وجود دارد. در حالی که اساسا نمی توان از کرمی استفاده کرد که کلاژن را مجدداً به پوست شما وارد کند، برخی از کرم ها توانایی طبیعی در کاهش انحطاط سلول های پوست دارند و در نتیجه به کاهش از دست دادن کلاژن و الاستین کمک می کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر