آگهی استخدام نیروی خدماتی – جستجوی خدمات


سایت های جستجوی خدمات برای تجهیز پرسنل خود نیاز به استخدام افراد متخصص در زمینه خدمات خدماتی دارند.

R13 131

افراد با هر مهارتی توانایی استخدام و کار در سایت های جستجوی خدمات را دارند. می توانید از پتانسیل ویژه سایت های جستجوی خدمات استفاده کنید و مهارت های خود را به همتایان خود نشان دهید.

شرایط همکاری در سایت های جستجوی خدمات:

خدمات یابی بستری برای معرفی خدمات به آقازاده های ایرانی است. این سایت با ارائه بهترین متخصصین در هر شهر در زمینه های مختلف خدمات (نقاشی، گچ کاری، لوله کشی و تخلیه چاه، تعمیر تهویه مطبوع، تعمیر یخچال، نصب پمپ آب، نصب تهویه مطبوع، آرایشگاه مردانه، آرایشگاه زنانه، کار برق ساختمانی ، نظافت منزل، تعمیر ماشین لباسشویی، باغبانی، سمپاشی درختان، قالیشویی، شستشوی مبل، خشکشویی و …).

می توانید با ثبت نام در سایت جستجوی خدمات، خدماتی را که در شهر خود ارائه می دهید به کل شهر نشان دهید.

با ثبت درخواست در سایت جستجوی خدمات، صفحه ای به شما داده می شود که می توانید مهارت ها، شرکت و شغل خود را معرفی کنید. تیم پشتیبانی خدمات جستجو صفحه شما را با کلمات و هدف مورد نظر کسب و کار شما به بالای رتبه بندی گوگل می برد و در معرض دید عموم قرار می دهد.

به عنوان مثال، اگر شما یک لوله کش در اهواز هستید، صفحه ای برای شما ایجاد می شود که می توانید مشخصات و نمونه کارهای خود را در آن قرار دهید و زمانی که افراد عبارت “لوله کشی در اهواز” را در گوگل جستجو کنند، صفحه شما یک صفحه نمایش داده می شود. موقعیت برتر گوگل واقع شده است.

اگر می توانید در چندین شهر فعالیت کنید، می توانید چند صفحه را به خود اختصاص دهید. مثلا اگر بتوانید علاوه بر اهواز آبادان را هم ببندید. با عبارت لوله بازکنی در آبادان صفحه ای برای شما ساخته می شود. و به بالای گوگل می رسید.

نکته مهم در این مورد این است که سایت جستجوی خدمات برای هر تخصص در هر شهر فقط یک مورد معرفی می کند. در صورت ثبت نام لوله کش در بوشهر سایت جستجوی خدمات نفر بعدی را که درخواست ثبت این صفحه و شغل می کند را رد می کند و به این فرد اجازه ثبت صفحه را نمی دهد.

با این کلمات به عنوان بهترین کارشناس (شرکت) شهر خود شناخته می شوید. اعتبار شما دو برابر خواهد شد.

علاوه بر این، تعداد مشتریان شما دو برابر خواهد شد، زیرا هر روز افراد زیادی به دنبال متخصصانی برای انجام کارهای خود در گوگل می گردند. و گوگل را به عنوان یک منبع قابل اعتماد می شناسند.

جستجوی خدمات؛ بهترین بستر برای معرفی کسب و کار شما.

آدرس سایت سرویس: khadamatyabi.ir