آمپر و مقادیر جدید؛ میزبان یک ایده جدید – شما آنلاین هستید


به گزارش خبرگزاری مهر، دنیای کسب و کار امروز چهره جدیدی پیدا کرده است. بسترهای فضای مجازی جهان را عمیقاً متحول کرده است و با تغییر فضای کسب و کار دنیا مفاهیم جدیدی در اقتصاد شکل گرفته است. استارت‌آپ‌ها، رویدادهای استارت‌آپ، فضاهای کاری مشترک، شتاب‌دهنده‌ها، مراکز نوآوری، سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و مدیریت کسب‌وکار با ادبیاتی جدید که با رویکردهای سنتی متفاوت است، برخی از موضوعات جدیدی هستند که شاهد آن هستیم.

شرکت آریا مد پارت راز (مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر) با رویکردی مشابه در سال ۱۳۸۸ با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و تسریع در رشد شرکت های نوپا ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد. مرکز نوآوری آمپر از دو بخش تحقیق و شتاب تشکیل شده است. این مرکز با حمایت از ایده های خلاقانه و ایجاد محیطی مساعد برای تحقیق، تحقیق و نوآوری، به صاحبان ایده کمک می کند تا بر موانع غلبه کرده و به اهداف خود برسند.

ایجاد هم افزایی بین صنعت و دانشگاه و همچنین تبدیل ایده ها به فرصت با ارائه حمایت های مالی، خدمات آزمایشگاهی، رهبری، فضاهای کاری مشترک و… برای تیم های راه اندازی و ایجاد امکان همکاری موثر بین سازمان ها و شرکت های نوپا هدف اصلی مرکز است. نوآوری و خلاقیت صنعتی Ampere در صنایع خودروسازی، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و اینترنت اشیا تخصص دارد.

آمپر در بخش تحقیقات و همزمان با فارغ التحصیلان نخبه کشور برای توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه، نوآوری و انتقال فناوری، افشای محصول دانش و خلق ثروت، و در بخش شتاب با حمایت صاحبان ایده، شرکت‌های جدید کار می‌کند. و کارآفرینان کارشان در راستای چشم انداز یا ماموریت آمپر افق است، کار می کند.

این مرکز به دنبال مهار ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه اصیل و ساخت و تجاری‌سازی آن‌ها در کشورها، مناطق و جهان است که گامی در جهت توسعه فناوری و دانش فنی کشور، کاهش وابستگی به واردات، توسعه صادرات و ایجاد اشتغال برای هموطنان است. سلف سرویس.

این مجموعه یک مرکز نوآوری پیشرو در فضای جدید در کنسرسیومی همراه با شرکت ارزش جدید راه اندازی کرده است تا میزبان ایده های جدید باشد.

شرکت توسعه زیرساخت فناوری ارزش جدید نیز به عنوان شعبه تخصصی گروه توسعه سرمایه گذاری ارزش بین المللی در زمینه سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوآورانه و اکوسیستم های نوپا از سال ۱۳۸۸ با سرمایه گذاری در پروژه ها فعالیت می کند. Health Axe Plus Plus آغاز می شود. سپس در پروژه هایی مانند iBar (مدیریت محموله هوشمند)، Net Sheets (پلتفرم سرگرمی فوتبال)، بازارهای بی رقیب (سکوی ثبت نام و فروش NFT) و ارزش توکن (سکوی عرضه) سرمایه گذاری کنید. سرمایه در گردش صنعتی) دامنه فعالیت خود را گسترش می دهد. در حال حاضر این شرکت به دنبال توسعه فعالیت های جاری و شناسایی فرصت های سرمایه گذاری جدید با استفاده از متخصصان در زمینه تجارت، فناوری اطلاعات و امور مالی است.

نوین ارزش فعالیت های خود را در چارچوب پیچیده شتاب دهنده های کسب و کار با رویکرد استارت آپ استودیویی تعریف کرده و حرکت به سمت نوآوری و خلاقیت را همواره سرلوحه برنامه های کلان خود قرار داده است. در این زمینه با به کارگیری نیروی کار جوان و توانمند و همچنین حمایت همه جانبه از کسب و کارهای تحت حمایت به دنبال ایجاد زیرساخت مناسب برای ورود آنها به بازار و تبدیل شدن به یک کسب و کار پایدار است.

این کنسرسیوم مشترک حاصل همکاری دو شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه استراتژیک راز (RIZCO) و گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی ارزش است که به دنبال بهره‌برداری کامل از ظرفیت نخبگان دانشگاهی و استارت‌آپ‌ها از طریق مجموعه‌های Ampere و New Value Innovation است.

صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای ارائه ایده‌ها و ارتقای فعالیت‌های خود با مرکز نوآوری و صنعت خلاق Ampere و شرکت Novin Value تماس بگیرند.