آموزش بهداشت برای زنان کارآفرین (2021)


به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، زمان زیادی ندارید.

و بنابراین احساس می کنید که کاهش وزن یا تغذیه سالم یک هدف غیرممکن است.

به من اعتماد کنید ، من می دانم: من یک کارآفرین تمام وقت هستم. و من با بسیاری از کارآفرینان مشغول کار کرده ام.

اما شما برای کاهش وزن به زمان اضافی احتیاج ندارید ، که اکثر مردم از آن خبر ندارند. شما فقط به استراتژی های مناسب برای کار نیاز دارید علی رغم زندگی شلوغ شما

ناگینا ستی
من یک کارآفرین خود اشتغالی هستم ، اما با استراتژی های مناسب ، علی رغم داشتن برنامه مورد نظرم ، واجد شرایط هستم.

و آنجاست که یک مربی می تواند کمک کند.

آیا می خواهید درباره مربیگری سلامت زنان کارآفرین بیشتر بدانید؟ بریم داخل.

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید ورق کلاهبرداری ادویه شیرین با ادویه جات شیرین (دستور سوزاندن چربی اضافی) برای افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از هوس شکر.

چگونه بدن رویایی خود را پیدا کنید

پوشیدن یک لباس مجهز بدون اینکه چیزی را کنار بگذارید چگونه است؟ یا اگر می توانید با خیال راحت بیکینی بپوشید بدون اینکه احساس خستگی کنید؟

و هر روز بدون احساس خستگی و کندی بهتر عمل کنید…

که خواهد بود به طوری که مقدار زیادی برای شما ، زندگی و تجارت شما ، درست است؟

تنها مشکل:

شما برنامه بسیار شلوغی دارید. احساس می کنید که وقت ندارید خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

در عین حال ، ممکن است هنگام گرسنگی به دلیل غذاهای خاص نتوانید راه بروید. یا ساعت ها در باشگاه ورزش کنید.

به همین دلیل شما به سیستمی نیاز دارید که با سبک زندگی شما کار کند و رعایت آن ساده و آسان باشد.

چگونه تجارت می کردم و او 40 کیلو وزن کم کرد

وقتی این تجارت را شروع کردم ، ماسالابودی ، فقط 9-5 ساله بودم.

چند سال پیش ، من دو فرزند داشتم.

تا آن زمان ، من همیشه با وزنم مبارزه خواهم کرد. من هر رژیمی را زیر نور خورشید امتحان کردم ، اما وزنم بیشتر از همیشه کاهش یافت. مدام خسته و ضعیف بودم.

پس از به دنیا آمدن فرزندم ، متوجه شدم که چیزی باید تغییر کند. اگر به رژیم های غذایی فکر می کردم و خودم را از دست می دادم ، نمی توانستم کارهای شرکتی انجام دهم و بهترین والدینم برای فرزندانم باشم.

بنابراین شروع به بررسی استراتژی ها و رژیم های کاهش وزن کردم. و اگر چنین است ، در تمام آن سال هایی که رژیم یویو انجام می دادم ، همه اشتباهات را مرتکب شدم!

شروع کردم به خوردن بیشتر بیشتر از همیشه. و من به خاطر داشتن یک لیوان شراب یا کیک شکلاتی احساس گناه نکردم – در عوض از خودم راضی بودم.

اما با وجود اینکه همیشه احساس رضایت و رضایت داشتم ، شروع به کاهش وزن کردم. بنابراین در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم.

نمونه ای از کاهش وزن
من ، قبل و بعد

بهترین قسمت؟ من این وزن را تا به امروز کاهش داده ام.

من همچنین متوجه شدم که انرژی زیادی دارم. این باعث شد MasalaBody را شروع کنم – و امروز ما اینجا هستیم.

در حالی که من کار خود را انجام می دادم ، فرزندانم را بزرگ می کردم ، کار شرکتی خود را به عنوان مشاور مدیریت انجام می دادم و از زندگی لذت می بردم ، وزن خود را کاهش دادم.

چگونه مشتریان من در چند استراتژی ساده 20-60 پوند از دست دادند

از طریق ماسالابودی ، من توانستم به صدها زن کمک کنم تا 20-60 پوند وزن کم کنند. اکثر آنها کارآفرین هستند و نکته مورد علاقه آنها در مورد سیستم های من این است که نباید مصالحه کنند و سبک زندگی خود را رها کنند.

در حالی که آنها در حال کاهش وزن هستند ، هنوز هم می توانند خود را با شیرینی و یک لیوان شراب میل کنند.

و به لطف انرژی دریافتی از خوردن غذای مناسب ، آنها قادر به راه اندازی مشاغل ، دکترا ، سرگرمی ها و سایر پروژه های جانبی هستند.

یکی از مشتریانم ، لوزان را ببر.

لوئیس یک کارآفرین چند رقمی است. او و شوهرش بسیار مشغول بودند و لوئیسا نمی خواست با او وقت بگذراند ، مانند آشپزی.

آنها همیشه احساس می کردند خارج از محل و کنترل نشده اند. لوئیسا گزینه بهتری می خواست ، اما نمی خواست ساعت ها وقت صرف غذا کند. او نمی خواست خود را از دست بدهد – او می خواست همه چیز ، بدن نازک و همه غذاهای خوشمزه را داشته باشد.

پس از کار با من ، او رژیم غذایی خود را کاملاً تغییر داد و حتی بر اشتیاق طولانی مدت خود برای شکر غلبه کرد. در حال حاضر او می داند که در سفرهای کاری و روزهای هفته چه چیزی بخورد و نیازی به گذراندن ساعت ها در آشپزخانه نداشته باشد.

در اینجا درباره داستان لوزا بیشتر بدانید –

https://www.youtube.com/watch؟v=EOe-VHIVOVI

مربیگری سلامت چگونه می تواند به شما در عملکرد بهتر و کاهش وزن کمک کند

غذا چگونه بر عملکرد و بهره وری شما تأثیر می گذارد؟

آنچه می خورید تأثیر زیادی بر احساس شما دارد.

همانطور که می دانید ، هنگام غذا خوردن مغز شما گرم می شود. از همین رو چی آنچه می خورید تاثیری عمیق بر ذهن شما می گذارد.

به عنوان مثال ، خوردن اسیدهای چرب امگا 3 (موجود در ماهی) عملکرد مغز شما را بهبود می بخشد. اما غذاهایی که سرشار از چربی های اشباع شده هستند می توانند بر قدرت شناختی و حافظه شما تأثیر منفی بگذارند. مواد غذایی نیز بر روحیه شما تأثیر می گذارد.

و من 80 درصد کاهش وزن را که خوردم دریافت کردم. بر اساس مطالعه استنفورد ، بزرگسالان دارای اضافه وزن با رعایت رژیم غذایی وزن خود را کاهش نمی دهند. در عوض ، آنها با دو برابر کردن چند مورد اساسی ، مانند کاهش قند و خوردن سبزیجات بیشتر ، آن را از دست می دهند.

غذاها و ادویه جات مانند دارچین ، ماهی قزل آلا و فلفل قرمز نیز به کاهش وزن و سایر مزایای سلامتی کمک می کند.

با تغذیه مناسب می توانید مغز و بدن خود را رشد دهید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه بنشینید یا Netflix را با شریک خود تماشا کنید در حالی که بدن شما در حال چربی سوزی است.

برای بهترین نتیجه ، چند بار در هفته تمرینات قدرتی را اضافه کنید. نشان داده شده است که تمرینات قدرتی باعث افزایش عملکرد مغز و همچنین افزایش متابولیسم (کاهش وزن آسان تر و سریعتر) می شود.

بهترین قسمت؟

با برنامه مربیگری مناسب ، نباید وقت یا انرژی خود را برای کاهش وزن هدر دهید.

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید ورق کلاهبرداری ادویه شیرین با ادویه شیرین (دستور سوزاندن چربی اضافی) برای افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از هوس شکر.

آموزش بهداشت برای کارآفرینان زن

با تغییر رژیم غذایی بهتر و تمرینات قدرتی دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه / جلسه ، متابولیسم شما شروع به کار می کند و وزن خود را افزایش می دهید.

در صورت تمایل ، می توانید تمرینات بیشتری را برای دریافت انرژی بیشتر اضافه کنید.

بنابراین این واقعا در مورد استفاده از یک استراتژی است که با سبک زندگی فعلی شما کار می کند.

برنامه من است نازک شدن رو به پایین می کند. این یک برنامه آموزشی یک ساله است که روی مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین و دیگر زنان مشغول تمرکز دارد.

و برای زنان حرفه ای مانند شما طراحی شده است. ما با زنان 40 ، 50 و 60 ساله که می خواهند 20 تا 60 کیلو وزن کم کنند ، از جمله گیاهخواران و گیاه خواران ، کار می کنیم.

چیزی که است:

حتی اگر تمام نکات موجود را رعایت کنید ، آنها به تخته های کاهش وزن ضربه می زنند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا از روش های Slim Down Transformation (بابت اطلاعاتی که از صدها زن که با ما وزن کم کرده اند) مطلع شویم.

علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، حمایت و پاسخگویی مهم است. در Slim Down Transformation شما یک مربی پاسخگویی شخصی خواهید یافت که شما را مسئول و با انگیزه می داند.

شما همچنین بخشی از جامعه ای خواهید بود که شما را در سفر کاهش وزن خود مشارکت می دهد.

و از آنجا که این برنامه 12 ماه طول می کشد ، می توانید عادت های چسبنده ای را برای کنترل وزن خود ایجاد کنید. بسیاری از مشتریان ما پس از برنامه به کاهش وزن بیشتری ادامه خواهند داد.

مثال، برندامدیرعامل یک شرکت مدیریت ثروت ، که او تأسیس کرده و مادر سه فرزند است ، پول زیادی را صرف برنامه های دیگر کرده است. از لحظه ای که شروع به کار کرد ، متوجه افزایش وزن شد.

او نمی خواست به غذا فکر کند ، بلکه برنامه مشخصی می خواست که به او در انتخاب سریع و کارآمد غذاها کمک کند.

با پیروی از برنامه من ، او 9 پوند اول خود را در 8 هفته از دست داد. برای اولین بار در 5-6 سال او با این وزن بود! در اینجا درباره تغییر شگفت انگیز براندا بیشتر بدانید

برای تو!

شما آنجا هستید. اکنون می دانید که برای کاهش وزن با یک برنامه شلوغ چه کارهایی لازم است.

و به لطف آموزش های بهداشتی برای زنان کارآفرین ، می توانید این وزن را به سرعت کاهش دهید و آن را حفظ کنید. در درازمدت ، پاسخگویی ، پشتیبانی و برنامه ریزی مناسب برای کاهش وزن ضروری است.

حالا ، من می خواهم از شما بشنوم.

مانع شماره 1 شما در کاهش وزن چیست؟

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید ورق کلاهبرداری ادویه شیرین با ادویه شیرین (دستور سوزاندن چربی اضافی) برای افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از هوس شکر.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *