آمریکایی ها باید از سفر به کانادا اجتناب کنند: CDC


عکس خبر: آمریکایی ها از سفر به کانادا اجتناب کنند: CDC

سه شنبه ۱۱ ژانویه ۲۰۲۲ (HealthDay News)

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که آمریکایی‌ها باید از سفر به کانادا به دلیل “بسیار بالای” موارد ابتلا به کووید-۱۹ در آن کشور خودداری کنند.

این آژانس کانادا را تحت عنوان اعلامیه سفر بهداشتی سطح ۴، بالاترین رده و شامل کشورهای دیگری مانند فرانسه، آلمان، بریتانیا، اسپانیا و آفریقای جنوبی قرار داده است.

CDC در بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به وضعیت فعلی در کانادا، حتی مسافران کاملاً واکسینه شده نیز ممکن است در معرض خطر ابتلا و انتشار ویروس COVID-19 باشند.

از روز یکشنبه، کانادا به طور متوسط ​​روزانه ۴۲۰۶۲ عفونت جدید را گزارش کرده است که افزایش ۱۶۹ درصدی را در دو هفته گذشته نشان می دهد. نیویورک تایمز.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) به آمریکایی هایی که باید به کانادا سفر کنند توصیه کرده است که به طور کامل واکسینه شوند. افراد کاملاً واکسینه شده مجاز به ورود به کانادا هستند، اما باید قبل از آن آزمایش شوند.

از روز شنبه، گروه‌های خاصی از افراد که قبلاً از شرایط ورود به کووید-۱۹ معاف بودند – از جمله ورزشکاران حرفه‌ای، رانندگان کامیون و سایر کارکنان خدمات ضروری، به همراه برخی از کارگران موقت خارجی – فقط در صورتی اجازه ورود به کانادا را خواهند داشت که به طور کامل واکسینه شده باشند. دولت کانادا اعلام کرد که بار ذکر شده.

همچنین روز دوشنبه، CDC جزیره کوراسائو در دریای کارائیب را تحت یک اخطار سطح ۴ سفر قرار داد.

در ماه دسامبر، دولت کانادا به شهروندان توصیه کرد بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون خود از سفرهای غیرضروری به خارج از کشور خودداری کنند.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر در طول همه گیری، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده دیدن کنید.

منبع: نیویورک تایمز

رابرت پریدت

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/