آقاجانپور: ژاپن را کنترل می کنیم/ مشایخی: بازی مهمی را بردیم – شما آنلاین


به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملت های آسیا ۲۰۲۲ اندونزی مقابل ژاپن به برتری رسید تا به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. ملی پوشان ایران نیز پس از پیروزی در این دیدار از عملکرد خود صحبت کردند. این پیروزی . .

متین آقاجانپور ستاره جوان تیم ملی بسکتبال ایران درباره برد مقابل ژاپن توضیح داد: همانطور که می دانید این دیدار سخت ترین بازی ما در مرحله گروهی بود و خوشبختانه توانستیم تیم قدرتمند ژاپن را مهار کنیم و به پیروزی برسیم. با مراحلی که کادر فنی اندیشیده است. .

وی افزود: ژاپن تیم سریعی است و همیشه برای شوت سه امتیازی برنامه ریزی می کند اما خوشبختانه حمله آنها را کنترل می کنیم و بازیکنان در این دیدار موثر هستند. امیدوارم در مسابقات پیش رو نیز با همین انگیزه به کار خود ادامه دهیم.

سجاد مشایخی، پوینت گارد تیم ملی بسکتبال ایران نیز درباره برد مقابل ژاپن گفت: حریفان ما تیمی بسیار سریع و هجومی هستند که در ضربات سه امتیازی خوب عمل می کنند. در سوئیچ باید با دقت و تمرکز کار می کردیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد و توانستیم ژاپن را در یک مسابقه مهم شکست دهیم.

وی ادامه داد: این برد برای ما بسیار مهم است زیرا در دور بعد می توانیم با رقبای راحت تری روبرو شویم و صعود به فینال راحت تر است.

انتهای پیام