آغاز جراحی اقتصادی دولتی – شهرخوان


نماینده مردم گرامی در شورای اسلامی به آغاز کالبد شکافی اقتصادی دولت اشاره می کند و ادامه می دهد: دولت و نظام اسلامی به مرحله حساسی رسیده است که هر سه قوه باید در حل مشکلات کمک کنند.

هیئت مدیره

اما اسماعیلی خاطرنشان کرد: شورای عالی کار افزایش ۳۷ درصدی حقوق بازنشستگان را اعلام کرده است در حالی که دولت افزایش ۱۰ درصدی را برای بازنشستگان اعلام کرده است که برخلاف مصوبه شورای عالی کار و نظر هیات اجرایی است.

وی تصریح کرد: مجلس مغایرت این قانون را از طریق رئیس مجلس به رئیس جمهور ابلاغ کرده است تا مصوبه افزایش ۱۰ درصدی مستمری بگیران لغو و افزایش ۳۷ درصدی در نظر گرفته شود یا در صورت اصرار دولت، مصوبه جدیدی در نظر گرفته شود. در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی گفت: این افزایش بار مالی برای دولت ندارد و سازمان تامین اجتماعی متعهد شده است که برای بازنشستگان ۳۷ درصد افزایش یابد.

اسماعیلی افزود: حتی سازمان تامین اجتماعی نیز حاضر به پرداخت این مبلغ است و این موضوع در هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی بررسی و تایید شده است.

نماینده مردم گرامی در شورای اسلامی به آغاز کالبد شکافی اقتصادی دولت اشاره می کند و ادامه می دهد: دولت و نظام اسلامی به مرحله حساسی رسیده است که هر سه قوه باید در حل مشکلات کمک کنند.

وی تلاش همه‌جانبه دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم را با دلسوزی یادآور شد و تصریح کرد: در کنار صبر مردم از رسانه‌ها انتظار داریم دوستان خوبی باشند و با نقد دلسوزانه مردم را ناامید نکنند.

اسماعیلی ادعا را حق رسانه ها و مردم دانست و گفت: هیچکس مخالف ادعا نیست، اما ناامید کردن مردم در صفوف دشمن و جلوگیری از ادامه راه، غیرمنطقی و درست به نظر می رسد. “

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: من به عنوان نماینده ناقص شهرستان گرامی حاضرم هر انتقادی را بپذیرم اما با اینکه عده ای بخواهند سیاه نمایی کنند و وضعیت را برعکس آنچه هست نشان دهند مخالفم. اتفاق می افتد. است.

اسماعیلی بیان کرد: امیدواریم با صبر مردم و حمایت اصحاب رسانه تا چند ماه آینده مشکلات اقتصادی برطرف شود و دولت بتواند به مسیر آرامش و اعتماد بازگردد و اقدامات موثری انجام دهد.