آشنا به خواص فاز ۵


پرند نام یکی از شهرهای کوچک اطراف تهران است که در سال‌های اخیر با رشد جمعیت مواجه بوده و افراد زیادی در آن ملک خریداری کرده‌اند.

R13 144

فرصت عالی برای خرید املاک پرند فاز ۵

موقعیت واقعی شهر پرند در شهرستان رباط کریم و جنب فدراسیون جهانی فوتبال امام خمینی (ره) و در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی تهران و در اتوبان تهران – ساوه واقع شده است.

بسیاری از افراد مشتاق سفر به پایتخت برای خرید ملک و اقامت در پرند هستند، به دلایل زیادی باید دائماً به پایتخت بروند و کار خود را انجام دهند، اما نگران نباشند زیرا می توانند به روش های مختلف سفر کنند. در یک پرنده وجود دارد.

پرنده از چند مرحله مختلف تشکیل شده است. فاز ۵ پرند در محله فاز ۵ بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. دقیقاً از نظر موقعیت جغرافیایی، فاز ۵ پرند به مراکزی مانند فروشگاه زنجیره ای بهزیستی کوزو ۵، دادسرای پرند، کلینیک مرکزی واکسیناسیون شهید قاسم سلیمانی و شرکت و کلینیک عمومی پرند می رود. همیشه واقع شده است.

فاز ۵ از نظر مساحت حدود ۱۴۳۳ هکتار است و در مجموع ۲۸۲۴۸ واحد مسکن مهر در این فاز قرار دارد. می توان گفت با توجه به این منطقه و تعداد واحدهای ساخته شده در آن، در آینده ۱۱۰ هزار نفر جمعیت خواهد داشت. برای خرید و فروش املاک پرند فاز ۵ می توانید از مشاور املاک مسعود مرادی پرند استفاده کنید.

فاز ۵ پرند شامل پروژه مسکن مهر است و مانند فاز ۴ بر روی آپارتمان های مسکن مهر متمرکز است. مدیریت این آپارتمان که به صورت بلوک می باشد توسط هیئت مدیره انجام می شود. یکی از قدیمی ترین مناطق فاز ۵ شهر پرند، منطقه ای به نام کوزو است که امروزه به شهر آفتاب معروف است. در صورت تمایل به خرید آپارتمان از ملک خوشنام و خوشنام فاز ۵ شهر پرند استفاده کنید.

R13 145

خرید و فروش مسکن مهر فاز ۵ پرند

یکی از مزیت های ویژه شهر پرند قیمت پایین مسکن در آن نسبت به پایتخت است و البته برای استعلام قیمت مناسب می توانید از املاک فاز ۵ شهر پرند مانند املاک پرند با مدیریت مسعود مرادی.

شهر پرند به دلیل مجاورت با فرودگاه امام خمینی (ره) و همچنین قرار گرفتن در مجاورت کوهستان و داشتن آب و هوای تمیز و خنک، بسیاری از مردم را بر آن داشت تا از شلوغی تهران خلاص شوند و از نزدیک در شهری کوچک ساکن شوند. محدوده نزدیک تهران اگر آنها به تردد منظم به پایتخت نیاز داشته باشند، می توان این کار را به راحتی انجام داد. البته شرکت های صنعتی متعددی در پرند تاسیس شده و می توانند شرایط خوبی را از نظر تجاری ایجاد کنند و همه اینها در کنار موقعیت استان پرند، آن را به یکی از بهترین مناطق برای مسکن و همچنین سرمایه گذاری و تجارت تبدیل می کند. . .

قیمت ملک در پرند

در نظر داشته باشید که در فازهای ۲ و ۳ خدمات شهری بیشتر با امکانات بیشتری نسبت به سایر فازها ارائه می شود و ویلاهای دو یا سه طبقه با فضای سبز اختصاصی در این فاز وجود دارد که می توان گفت گرانترین آنها فاز پرنده است اما جمعیت صفر و یک نسبت به فازهای دیگر کمتر است و خانه های شخصی هستند که طبقات کمتری دارند و قیمت ملک در فازهای صفر و یک کمتر از فاصله دو تا سه است.

با توجه به اینکه در فازهای دیگر مانند فاز پنج مسکن مهر امکان خرید آپارتمان با هزینه کمتر وجود دارد.

لیست پروژه های فاز ۵

در زیر اسامی پروژه ها، شرکت ها، خیابان ها و کوچه های مسکونی ساخته شده در فاز ۵ پرند را مشاهده می کنید:

پروژه پرند ۵ فاز ۵ MPSA، پروژه شهرک آفتاب (کوزو ۵) فاز ۵ پرند، پروژه کندالوس فاز ۵ پرند جنوبی، پروژه زیرساخت آرین فاز ۵ پرند جنوبی، پروژه ریحانه فاز ۵ جنوبی پرند، پروژه پرشین فاز ۵ پرند جنوبی، پروژه ایران تایر فاز ۵ پرند جنوبی، پروژه توسعه البرز فاز ۵ پرند جنوبی، پروژه تماس فاز ۵ پرند جنوبی، طرح ستاد نماز جمعه فاز ۵ پرند جنوبی، پروژه آرکو پات فاز ۵ پرند جنوبی، بتن ساز فاز ۵ جنوبی پرند، پروژه عمارت گستر جنوبی پرند، فاز ۵ پرند جنوبی پروژه رنج و گنج، پروژه فراخوان فاز ۵ پرند جنوبی.

اسامی دیگر پروژه های فاز ۵ پرند جنوبی عبارتند از: پروژه نیلوفر، پروژه آمیتیس سازه، پروژه گل مریم، پروژه همگام، ۳۳ پروژه توپخانه، ۲۳ پروژه نظامی، پروژه ارشاد، پروژه مجتمع گلیل، پروژه شهید شیرودی، پروژه شرکت نفت، صلح. پروژه سفیر، پروژه نقاش، پروژه رنگین کمان، پروژه توافقنامه، پروژه هتل و بلوار حمیدی، فاز ۵ شمالی.

نام خیابان در فاز ۵ پرنده

جاده و بلوار حمیدی، فاز ۵ شمالی، خیابان مهدی، فاز ۵ شمالی، خیابان پوریای ولی، فاز ۵ شمالی، خیابان شهلا، فاز ۵ شمالی، خیابان دانش، فاز ۵ شمالی، خیابان صیاد شیرازی، فاز ۵ پرند ، خیابان همت، فاز ۵ پرند، بلوار امام رضا. پرند، خیابان نجفی رستگار، فاز ۵ خیابان محلاتی فاز ۵ پرند فاز ۵ خیابان بابایی و بلوار ۵، خیابان بقایی، فاز ۵ و خیابان نانوایی، فاز ۵.

کوچه های فاز ۵ پرند به نام های ارکیده نسترن، یاسمن، کوکب، لاله، شقایق، اقاقیا، لیلی و نرگس نیز نامیده می شوند.

خرید کنید خواص فاز ۵

اگر قصد خرید ملک فاز ۵ شهر پرند را دارید می توانید با مراجعه به املاک فاز ۵ پرند و املاک پرند بهترین املاک را خریداری کنید. املاک پرند توانسته اقدام به خرید و فروش آپارتمان و البته مذاکره کند. تخصص و ارائه خدمات از طراحی تا ساخت و دکوراسیون واحدها در شهر جدید پرند جهت موفقیت و کسب رضایت مشتریان محترم با تجربه کاری خود و استفاده از مشاوران متخصص و ماهر.

شماره تلفن املاک پرند

تماس با ما املاک پرند

۰۹۱۰۶۶۶۷۰۰۴

۰۲۱۵۶۹۵۳۷۰۰

۰۲۱۵۶۹۵۳۸۰۰