آرتریت روماتوئید – بحران درمانی که پزشک شما به آن اشاره نکرده است

آرتریت روماتوئید یک اختلال تغییر دهنده زندگی است که برای ذهن پزشکی ما یک راز باقی مانده است. به حدی که اکثر روماتولوژیست های آموزش دیده سنتی که از بیماران مبتلا به اختلال وحشتناک مراقبت می کنند، دامنه مراقبت خود را به تسکین درد و ناراحتی محدود می کنند. این وضعیت موجود در مورد نحوه مراقبت از بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید در چند دهه گذشته بوده است. به نظر می رسد که علم پزشکی عجله ای برای یافتن پروتکلی برای معکوس کردن بیماری و بازگرداندن سلامتی که بتوان از آن برای عموم مردم صرف نظر کرد، نداشت.

در سال‌های اخیر، شاهد ظهور گروه‌های علاقه‌مند بوده‌ایم که از حوزه پزشکی مرسوم سرپیچی می‌کنند، پاسخ‌ها را می‌طلبند و درمان‌ها و درمان‌های جدید و امیدوارکننده‌ای برای بازگرداندن سلامتی و درمان‌های بسیاری از آرتریت را به کار می‌گیرند. بسیاری از اینها دارای پروتکل های واقع بینانه و مشتق شده علمی هستند که در بسیاری از موارد نشان داده شده است که در تسکین درد و ناراحتی آرتریت روماتوئید موثر است. کسانی هستند که تا آنجا پیش رفته اند که ادعا می کنند برای همه بیماری های روماتیسمی “درمان” یافته اند.

چیزی که برای مردم عادی در خیابان ناشناخته است، چیزی که به ندرت حتی در محافل پزشکی مطرح می شود، در خط مقدم هر تلاش معقول، عملی و موفقیت آمیزی برای بازگرداندن سلامتی افراد مبتلا به بیماری های روماتیسمی قرار دارد. این فرآیند پاکسازی طبیعت است که هومیوپات ها و سایر پزشکان درمان طبیعی آن را بحران شفا می نامند.

یک بحران شفابخش معمولاً در سه تا هشت هفته اول تلاش آگاهانه و پایدار برای پاکسازی بدن رخ می دهد. مدت زمان متوسط ​​​​سه تا پنج روز است. اغلب با یک رژیم درمانی سریع یا پاکسازی شروع می شود. این اجازه می دهد تا اصل تغییر ناپذیر طبیعت آغاز شود که اغلب به عنوان “قانون درمان” شناخته می شود. این اصل می آموزد که:

۱. درمان طبیعی برای هر بیماری از اعماق بدن شروع می شود و به سمت پوست گسترش می یابد.

۲. فیزیوتراپی برای هر بیماری از سر شروع می شود و به سمت پاها حرکت می کند.

۳. فیزیوتراپی برای هر بیماری به ترتیب معکوس و با ظاهر شدن علائم در بدن انجام می شود.

وضعیتی مانند آرتریت یک دوره یا مراحل خاص وخامت و یک دوره قابل پیش بینی تا بهبود را دنبال می کند. هنگامی که یک بیمار مبتلا به آرتریت درگیر نوعی حذف مواد زائد سیستمیک است و یک رژیم بیولوژیکی روزه یا پاکسازی را اتخاذ می کند، آن فرد اغلب شروع به بررسی مجدد همان علائمی می کند که در مراحل مختلف در طول پیشرفت بیماری تجربه می کند.

دقیقاً در این مرحله است که طبیعت با یک بحران شفابخش می تواند فرد را مجدداً از مراحل دژنراتیو، مزمن، تحت حاد و حاد بیماری روماتیسمی تا حالت اولیه تحریک حاد عبور دهد. اگر فرد همچنان اجازه دهد که اصل بزرگ تغییر ناپذیر طبیعت بدون مانع در سراسر بدن عمل کند، وضعیت بیماری اغلب می تواند اساساً معکوس شود.

از اینجا، صرفاً موضوع پیروی از یک برنامه غذایی معقول و اتخاذ اصلاحات خاصی در سبک زندگی برای دستیابی به هدف مورد نظر یعنی معکوس کردن جزئی یا کامل اختلال روماتیسمی است. آنچه بسیاری از پزشکان متمایل به بیولوژیکی برای سال‌ها می‌دانستند و برخی از متخصصان بهداشت معاصر ما کشف می‌کنند این است که بدون بحران شفا و برگشت بیماری، بهبودی کامل از بیماری امکان‌پذیر نیست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر