آخرین وضعیت آمادگی والیبال بانوان قبل از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، آخرین اردوی تیم ملی والیبال جوانان پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا امروز (چهارشنبه) برگزار شد. این مسابقات از ۱۳ تا ۲۰ تیرماه با حضور ۹ تیم به میزبانی قزاقستان برگزار می شود.

پدیده بلوری زاده سرمربی تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران درباره شرایط آماده سازی تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: با تیم های تایلند، قزاقستان و کره جنوبی که جزو والیبال های آسیا هستند هم گروه هستیم. شاخص ها.” البته به جز هند و ازبکستان تمامی تیم های شرکت کننده در این تورنمنت سرشناس هستند. اگرچه کار ما را سخت می کند، اما اگر موفق شویم یا خوب بازی کنیم خوشحال کننده است، اما می توانیم مطمئن باشیم که در جنگ درستی هستیم و درست جنگیده ایم.

وی افزود: بازیکنان ما از نظر جسمی و روحی در شرایط خوبی هستند. در اردوهای گذشته سعی کرده ایم بیشتر روی جزئیات تاکتیکی تمرکز کنیم و روابط بین فردی و بین فردی خود را بهبود ببخشیم. تعداد تمرینات را کم کرده ایم و آخرین جلسه فیزیوتراپی سنگین را دیروز انجام دادیم. امیدوارم با ورود به قزاقستان بازیکنان در اوج آمادگی باشند.

بلوری زاده با اشاره به اولین بازی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا مقابل تایلند گفت: از تیم تایلند اطلاعی نداریم و فقط شاهد بازی تیم جوانان تایلند با ایران بودیم اما به کندی بررسی کردیم تا اینکه متوجه تایلند و ازبکستان شدیم -۲۰ بازیکن. آنها در مسابقات AVC شرکت کرده اند و هر روز شاهد مسابقات آنها هستیم. ما خیلی تلاش می کنیم تا مدل و سبک بازی خود را به این تیم ها نزدیک کنیم تا خط دفاع را از دست ندهیم و جهشمان نزدیک باشد زیرا آنها هم از ما خبر ندارند و فکر می کنند مثل قبل بازی می کنیم. بنابراین امیدوارم در روز اول به آنها فشار بیاوریم.

سرمربی تیم ملی برای شناخت سایر رقبای ایرانی گفت: تنها چیزی که از قزاقستان داریم سال ۲۰۱۹ است. اگر فیلم‌های او در جایی شرکت می‌کردند، باز هم به دنبال دسترسی به فیلم‌های او بودم، اما آنچه ما داریم بر اساس سبک بازی و رقابت‌های نوجوانانه‌شان است. در رده سنی معمولاً چند بازیکن برتر بیشتر نداریم، اما سعی کرده ایم تقریباً همه بازیکنانمان را به یک سطح برسانیم تا مثلث درونی مان محکم باشد و لنگ نزنیم.

پیام به پایان رسید