آبمیوه گیری برای سلامت روده بزرگ

اولین چیزی که باید تاکید کنم این است که من یک متخصص پزشکی نیستم و در مورد شرایط خاصی توصیه پزشکی نمی کنم. لطفاً برای مشاوره پزشکی با پزشک یا سایر متخصصان بهداشت مشورت کنید.

از نظر آبمیوه گیری برای سلامت روده بزرگ، من فقط می توانم بگویم که در جستجوی خودم برای سلامتی چه چیزی برای من مفید بود. من از زاویه تلاش برای درمان یک بیماری به این موضوع نپرداخته‌ام، بلکه سعی کردم سلامتی پر جنب و جوش به دست بیاورم و بگذارم هر چیز دیگری خودش را حفظ کند.

من روزی دو بار آبمیوه می‌نوشیدم و معادل ۴ پیمانه آب سبز، ۲ پیمانه در صبح و ۲ پیمانه در زمان ناهار مصرف می‌کردم.

اگرچه می‌خواستم آبمیوه را به‌طور خاص برای سلامت روده بزرگ پاک‌سازی کنم، اما می‌خواستم برای سلامت کلیه‌ها، کبد و سیستم ایمنی بهینه آب‌میوه بخورم. نتیجه این است که به جای تمرکز خاص روی مستعمرات، در واقع یک رویکرد تمام بدن یا کل نگر را در پیش می گیرید.

دستور العمل مورد علاقه من برای پاکسازی کولون این است:

۱ عدد لیمو

۱ تکه کوچک تا متوسط ​​ریشه زنجبیل

۱ تکه کوچک زردچوبه

½ خیار بزرگ

۶ تا ۷ ساقه کرفس

۲ عدد سیب

پیاز رازیانه ۱ عدد

چرا این مواد را انتخاب کردم؟

همه این مواد هنگام آبگیری فواید سلامتی زیادی دارند.

لیمو بهترین غذای فوق العاده است و همچنین طعم عالی دارد.

زنجبیل و زردچوبه خواص ضدالتهابی به خوبی ثبت شده دارند و زنجبیل به آب آن یک ضربه فوق العاده می دهد.

کرفس و خیار سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هستند و بسیار شفابخش و آبرسان هستند.

سیب یکی دیگر از مواد غذایی فوق العاده است که فواید زیادی برای سلامتی دارد و آب آن را شیرین می کند و طعم فوق العاده ای به آن می دهد.

رازیانه – فواید زیادی برای سلامتی دارد و برای سلامت روده بزرگ مفید است.

اگر همه مواد را ندارید، مهم نیست. فقط این واقعیت که شما اصلاً آبمیوه می گیرید، شما را در مسیری برای بهبود سلامتی خود قرار می دهد.

به راحتی می توانید مواد جدید را به دلخواه جایگزین کنید. به عنوان مثال سبزیجات سبز برگ مانند کلم پیچ و اسفناج اگر آبمیوه گیری شما می تواند آنها را فوق العاده اداره کند و همچنین هویج و گلابی.

ممکن است بخواهید به راحتی شروع به آرزو کنید، به خصوص اگر از یک رژیم غذایی ناسالم به یک رژیم سالم تر که شامل آبمیوه گیری است، می روید.

آب سبز با بدن شما چه می کند؟

هنگامی که آب سبز می خورید، مواد مغذی بلافاصله وارد جریان خون می شوند و بدن شما در طول فرآیند هضم انرژی قابل توجهی ذخیره می کند. آب سبز همچنین سم زدایی را آغاز می کند، بنابراین سموم از بدن دفع می شوند.

ممکن است برخی علائم سم زدایی مانند سردرد، علائم شبیه آنفولانزا و خستگی را احساس کنید. این طبیعی است و ممکن است شدت آن بسته به تعدادی از عوامل مانند اینکه سبک زندگی شما قبلا چقدر ضعیف بوده و میزان سختی سم زدایی شما متفاوت باشد.

ممکن است برای مقابله با این علائم نیاز به کمی استراحت داشته باشید، اما با آن کنار بیایید، نتیجه ارزشش را دارد.

سایر محصولات جانبی آبمیوه گیری برای سلامتی احتمالا کاهش وزن، افزایش انرژی، سرزندگی و تمرکز ذهنی است.

آبمیوه گیری ارزشش را دارد. با آن همراه باشید و تفاوت را احساس خواهید کرد و امیدواریم که نتیجه نسخه بهتری از خودتان باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر